PDA

Zobacz pełną wersję : Mocowanie do paska na gwint 1/4



mrtwigg
11-03-2011, 03:07
Poszukuję mocowania na gwint statywowy 1/4, które posłuży mi jako element całej konstrukcji z karabinkiem itp, dzieki czemu będę mógł aparat zamontować do szelek plecaka. Wiem, że istnieją tzw szybkie paski (quick straps), ale mi chodzi o pasek, tyle, że bez paska:) samo mocowanie. no i właśnie tu się pojawia problem - nigdzie samego mocowania nie można kupić. jedyny sklep, w którym coś takiego znalazłem, deklaruje, że towar jest niedostępny:) może ktoś jednak przekona mnie że jest inaczej:) dzięki za pomoc!

oto rzeczony wihajster:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/03/SUN_SSN_1CS_2904_4c7e6d9885fd5-1.jpg
źródło (http://milso.com.pl/inc_milso/static/images/produkty/SUN_SSN_1CS_2904_4c7e6d9885fd5.jpg)

spongo
11-03-2011, 08:08
Może w tej firmie znajdziesz LINK (http://www.reporterstrap.com/) , zaś ja używam reporterstrapa i przerzuciłem się na podłączenie go do płytki od statywy (W manfrotto w płytce też jest takie ucho)

bcrich77
11-03-2011, 09:09
Używał ktoś może model Reporter Dual X?
Zastanawiam się jak się pracuje z dwoma aparatami na tym pasku.

ramzey
11-03-2011, 10:11
oto rzeczony wihajster:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/03/SUN_SSN_1CS_2904_4c7e6d9885fd5-1.jpg
źródło (http://milso.com.pl/inc_milso/static/images/produkty/SUN_SSN_1CS_2904_4c7e6d9885fd5.jpg)



Daruj sobie ten
bierz to
http://www.blackrapid.com/product/hardware/fastenr3/