PDA

Zobacz pełną wersję : PIT ologia pomoc wskazana



manfred
10-03-2011, 20:02
Witam serdecznie mam pytanie od 1 stycznia 2009 wynajmuje mieszkanie od tego płacę podatek. Mam pytanie w 2008 r w grudniu wymieniałem w tym celu okna a w lutym ogrzewacz wody który się zepsuł. Czy mogę to odliczyć od podatku? A jesli tak w jakim pit to umieścić. Pozdrawiam

Rafał_Sz
10-03-2011, 20:09
Koszty z 2008 powinieneś ująć w zeznaniu za 2009. Tak mi się przynajmniej wydaje.

amirez
10-03-2011, 21:07
Zależy jak płacisz podatek. Jak 8,5% to nie. To trzeba rozliczyć do 20 stycznia.

manfred
10-03-2011, 21:09
Nie płacę 8,5% tylko jestem na ogólnych zasadach czyli 19%.