Zobacz pełną wersję : PIT ologia pomoc wskazana
Witam serdecznie mam pytanie od 1 stycznia 2009 wynajmuje mieszkanie od tego płacę podatek. Mam pytanie w 2008 r w grudniu wymieniałem w tym celu okna a w lutym ogrzewacz wody który się zepsuł. Czy mogę to odliczyć od podatku? A jesli tak w jakim pit to umieścić. Pozdrawiam
Rafał_Sz
10-03-2011, 20:09
Koszty z 2008 powinieneś ująć w zeznaniu za 2009. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Zależy jak płacisz podatek. Jak 8,5% to nie. To trzeba rozliczyć do 20 stycznia.
Nie płacę 8,5% tylko jestem na ogólnych zasadach czyli 19%.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.