Zobacz pełną wersję : Rio..i wszystko jasne
http://facet.onet.pl/foto/brazylijski-karnawal-od-innej-strony,4203375,8863054,foto-duze.html
robertost
08-03-2011, 22:22
Smakowicie to wygląda :)
nareszcie jakieś porządne zdjęcia
Ja to nie rozumiem dlaczego za każdym razem, jak pokazywana jest biżuteria to tyle zachwytu.
Bo to ładna bielizna? :-)
Ja to nie rozumiem dlaczego za każdym razem, jak pokazywana jest biżuteria to tyle zachwytu.
Oj, Ty to zawsze musisz na wszystko patrzeć od dupy strony... :lol:
dorzuce troche bizuterii...
http://www.elpais.com/fotogaleria/Carnaval/Rio/elpgal/20110307elpepuage_2/Zes/1
Chyba na jubilera się przerzucę :D
dorzuce troche bizuterii...
http://www.elpais.com/fotogaleria/Carnaval/Rio/elpgal/20110307elpepuage_2/Zes/1
Oj, ale pierwsza fotka to straszy normalnie... ;)
Z ciekawej perspektywy to pokazane :)
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O
no to jeszcze ku uciesze dobrze reagujacych na kraglosci naczelnych plci meskiej :)
http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/572365/88842/0/Zwoel-feestje-in-Sambadrome-Rio.dhtml
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O
toż to magia jest :)
Robert_P
10-03-2011, 11:28
no to jeszcze ku uciesze dobrze reagujacych na kraglosci naczelnych plci meskiej :)
http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/572365/88842/0/Zwoel-feestje-in-Sambadrome-Rio.dhtml
Niestety nie otwiera się :(
Ładne Pupcie nie są złe :)
PawelPrzez
10-03-2011, 11:34
jak ja bym chciał karnawał w Rio fotografować ech... Nie chodzi o to, że to wszystko tak ładnie ocieka erotyką, ale po prostu, pomysły szkół samby są tak odjechane, że aż miło.
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O
może na wkręty od dołu ;)
To ja dorzucę jeszcze to:
http://www.990px.pl/index.php/2011/03/07/samba-kroluje-w-brazylii/
To ja dorzucę jeszcze to:
http://www.990px.pl/index.php/2011/03/07/samba-kroluje-w-brazylii/
we have the winner! najlepsze foty!
ale swoja droga, te niektore panny latynoskie to maja dupy jak, nie przymierzajac, Jagienka.
a moze nawet lepsze, bo kokosowe orzechy by polupaly ;)
ale swoja droga, te niektore panny latynoskie to maja dupy jak, nie przymierzajac, Jagienka.
a moze nawet lepsze, bo kokosowe orzechy by polupaly ;)
Ty to umiesz powiedzieć komplement ;)
Ty to umiesz powiedzieć komplement ;)
ma sie ten zwierzecy magnetyzm, no ;-)
we have the winner! najlepsze foty!
ale swoja droga, te niektore panny latynoskie to maja dupy jak, nie przymierzajac, Jagienka.
a moze nawet lepsze, bo kokosowe orzechy by polupaly ;)
Wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.