PDA

Zobacz pełną wersję : Rio..i wszystko jasne



Calme
08-03-2011, 22:16
http://facet.onet.pl/foto/brazylijski-karnawal-od-innej-strony,4203375,8863054,foto-duze.html

robertost
08-03-2011, 22:22
Smakowicie to wygląda :)

elanek
09-03-2011, 09:52
nareszcie jakieś porządne zdjęcia

ropusz
09-03-2011, 13:33
Ja to nie rozumiem dlaczego za każdym razem, jak pokazywana jest biżuteria to tyle zachwytu.

doktor
09-03-2011, 14:12
Bo to ładna bielizna? :-)

nowart
09-03-2011, 14:25
Ja to nie rozumiem dlaczego za każdym razem, jak pokazywana jest biżuteria to tyle zachwytu.

Oj, Ty to zawsze musisz na wszystko patrzeć od dupy strony... :lol:

akustyk
09-03-2011, 16:10
dorzuce troche bizuterii...
http://www.elpais.com/fotogaleria/Carnaval/Rio/elpgal/20110307elpepuage_2/Zes/1

Calme
09-03-2011, 19:10
Chyba na jubilera się przerzucę :D

costi
09-03-2011, 19:19
dorzuce troche bizuterii...
http://www.elpais.com/fotogaleria/Carnaval/Rio/elpgal/20110307elpepuage_2/Zes/1

Oj, ale pierwsza fotka to straszy normalnie... ;)

pil74
09-03-2011, 19:57
Z ciekawej perspektywy to pokazane :)

Greg77
10-03-2011, 01:50
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O

akustyk
10-03-2011, 09:07
na tasme dwustronna? :)

akustyk
10-03-2011, 10:29
no to jeszcze ku uciesze dobrze reagujacych na kraglosci naczelnych plci meskiej :)

http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/572365/88842/0/Zwoel-feestje-in-Sambadrome-Rio.dhtml

elanek
10-03-2011, 10:52
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O

toż to magia jest :)

Robert_P
10-03-2011, 11:28
no to jeszcze ku uciesze dobrze reagujacych na kraglosci naczelnych plci meskiej :)

http://www.ad.nl/ad/nl/2825/nieuws/photoalbum/detail/572365/88842/0/Zwoel-feestje-in-Sambadrome-Rio.dhtml


Niestety nie otwiera się :(
Ładne Pupcie nie są złe :)

PawelPrzez
10-03-2011, 11:34
jak ja bym chciał karnawał w Rio fotografować ech... Nie chodzi o to, że to wszystko tak ładnie ocieka erotyką, ale po prostu, pomysły szkół samby są tak odjechane, że aż miło.

matys
10-03-2011, 13:21
ktos mi wyjasni jak 5 i 8 sie trzyma???:O

może na wkręty od dołu ;)

prz3mo
10-03-2011, 13:30
To ja dorzucę jeszcze to:
http://www.990px.pl/index.php/2011/03/07/samba-kroluje-w-brazylii/

akustyk
10-03-2011, 13:57
To ja dorzucę jeszcze to:
http://www.990px.pl/index.php/2011/03/07/samba-kroluje-w-brazylii/

we have the winner! najlepsze foty!

ale swoja droga, te niektore panny latynoskie to maja dupy jak, nie przymierzajac, Jagienka.
a moze nawet lepsze, bo kokosowe orzechy by polupaly ;)

ropusz
10-03-2011, 14:08
ale swoja droga, te niektore panny latynoskie to maja dupy jak, nie przymierzajac, Jagienka.
a moze nawet lepsze, bo kokosowe orzechy by polupaly ;)
Ty to umiesz powiedzieć komplement ;)

akustyk
10-03-2011, 14:28
Ty to umiesz powiedzieć komplement ;)
ma sie ten zwierzecy magnetyzm, no ;-)

Calme
10-03-2011, 15:14
we have the winner! najlepsze foty!

ale swoja droga, te niektore panny latynoskie to maja dupy jak, nie przymierzajac, Jagienka.
a moze nawet lepsze, bo kokosowe orzechy by polupaly ;)

Wazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen: