PDA

Zobacz pełną wersję : 8 marca -Drogie Panie Wszystkiego Najlepszego!!



Antonioo
08-03-2011, 10:42
Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam .... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/657/kwiatynadzienkobietr.jpg)

prz3mo
08-03-2011, 10:45
Przyłączam się do życzeń - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! :)

barracuda
08-03-2011, 10:45
Dołączam się do życzeń.

Greg77
08-03-2011, 11:16
I ja sie przylaczam!!

mini21
08-03-2011, 11:24
Ja również chciałem życzyć wszystkiego najlepszego naszym drogim nikoniarkom :)

ASAHI
08-03-2011, 11:54
Równiez wszystkiego Naj!!

amirez
08-03-2011, 12:14
...życzę zdrowia, bo zawsze się przyda!
więcej pieniędzy - na pewno będziesz wiedziała jak je wydać,
i jakieś marzenia, do szybkiego spełnienia!

ocean
08-03-2011, 12:24
Wszystkiego najlepszego babeczki!

woytec60
08-03-2011, 12:53
Dobrego kobitki, dobrego :)

marcogk
08-03-2011, 13:07
Przyłączam się do życzeń :)

admin
08-03-2011, 13:14
I ja życzę wszystkiego najlepszego ładniejszej części forumowiczów, a właściwie forumowiczek ;)

mycza
08-03-2011, 14:36
Najlepszego z okazji Dnia Kobiet również ode mnie.

Azazel85
08-03-2011, 14:59
I ja do życzeń serdecznych się dołączam!

Wielu powodów do radości każdego dnia (w nocy też, żeby nie było :p ) i uśmiechu pięknego z buzi nie znikającego.
Wszystkiego najlepszego, zdrówka zawsze w zapasie i by szczęście codziennie również się do Was uśmiechało!

credka
08-03-2011, 17:11
O dzięki Panowie, jak to miło! :D

A gdzie niespodzianka? Tak same kwiaty i nic więcej? ....... od Panów, dla Pań... jakiś goły torsik, czy coś... kobity teraz wymagające, wiecie... ;)

maku500
08-03-2011, 18:04
duzo słoneczka kobietki:):):)

andko
08-03-2011, 18:40
Duży bukiet z życzeniami:-)

pmsphotography
08-03-2011, 20:30
Przede wszystkim, ode mnie, spełniania marzeń, nawet tych najskrytszych oraz niesłabnącego optymizmu! :-)

eagis
08-03-2011, 20:54
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://jburek.pl/zdjecia/tulipan.jpg)

bognik
08-03-2011, 21:43
Jak miło - dziękuję!

Elena
08-03-2011, 22:13
Dziś zarejestrowałam się na forum a tu taka miła atmosfera=.)
Również dziękuję!

MARTINK
08-03-2011, 22:19
Wszystkiego najlepszego rowniez z centralnej Polski.

:D

Azazel85
09-03-2011, 00:03
od Panów, dla Pań... jakiś goły torsik, czy coś...

PRAWIE wszystkie Kobiece prośby skłonni jesteśmy spełniać... :) :razz:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b7/Carlsons.jpg)
(source: Wikipedia (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Carlsons.jpg&filetimestamp=20060622201556))

waldek
09-03-2011, 00:14
Tradycyjnie - Najlepszego.


http://img703.imageshack.us/img703/7633/dsc71521fr.jpg
źródło (http://img703.imageshack.us/i/dsc71521fr.jpg/)