Zobacz pełną wersję : 8 marca -Drogie Panie Wszystkiego Najlepszego!!
Antonioo
08-03-2011, 10:42
Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam .... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img11.imageshack.us/img11/657/kwiatynadzienkobietr.jpg)
Przyłączam się do życzeń - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! :)
barracuda
08-03-2011, 10:45
Dołączam się do życzeń.
Ja również chciałem życzyć wszystkiego najlepszego naszym drogim nikoniarkom :)
Równiez wszystkiego Naj!!
...życzę zdrowia, bo zawsze się przyda!
więcej pieniędzy - na pewno będziesz wiedziała jak je wydać,
i jakieś marzenia, do szybkiego spełnienia!
Wszystkiego najlepszego babeczki!
woytec60
08-03-2011, 12:53
Dobrego kobitki, dobrego :)
Przyłączam się do życzeń :)
I ja życzę wszystkiego najlepszego ładniejszej części forumowiczów, a właściwie forumowiczek ;)
Najlepszego z okazji Dnia Kobiet również ode mnie.
Azazel85
08-03-2011, 14:59
I ja do życzeń serdecznych się dołączam!
Wielu powodów do radości każdego dnia (w nocy też, żeby nie było :p ) i uśmiechu pięknego z buzi nie znikającego.
Wszystkiego najlepszego, zdrówka zawsze w zapasie i by szczęście codziennie również się do Was uśmiechało!
O dzięki Panowie, jak to miło! :D
A gdzie niespodzianka? Tak same kwiaty i nic więcej? ....... od Panów, dla Pań... jakiś goły torsik, czy coś... kobity teraz wymagające, wiecie... ;)
duzo słoneczka kobietki:):):)
Duży bukiet z życzeniami:-)
pmsphotography
08-03-2011, 20:30
Przede wszystkim, ode mnie, spełniania marzeń, nawet tych najskrytszych oraz niesłabnącego optymizmu! :-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://jburek.pl/zdjecia/tulipan.jpg)
Dziś zarejestrowałam się na forum a tu taka miła atmosfera=.)
Również dziękuję!
Wszystkiego najlepszego rowniez z centralnej Polski.
:D
Azazel85
09-03-2011, 00:03
od Panów, dla Pań... jakiś goły torsik, czy coś...
PRAWIE wszystkie Kobiece prośby skłonni jesteśmy spełniać... :) :razz:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b7/Carlsons.jpg)
(source: Wikipedia (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Carlsons.jpg&filetimestamp=20060622201556))
Tradycyjnie - Najlepszego.
http://img703.imageshack.us/img703/7633/dsc71521fr.jpg
źródło (http://img703.imageshack.us/i/dsc71521fr.jpg/)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.