PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzenia w D3100



Maksym
07-03-2011, 19:36
Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem nikona D3100, lecz mam mały problem, chciał bym bowiem zapytać czy wiecie może w jaki sposób zmienić rozszerzenie filmów nagrywanych? Ponieważ po zrzuceniu filmy są na komputerze w MOV'ie, odpowiadało by mi rozszerzenie .avi, lub każde inne. Jest możliwość zmiany?


Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie tematu.

TomaszD
07-03-2011, 21:04
http://www.pazera-software.pl/products/mov-to-avi-converter/

weller
11-03-2011, 09:55
Programy MOV Converter, Pazera Free MOV to AVI Converter 1.2, Apex MOV Converter 5.79 Pobierz itd.