PDA

Zobacz pełną wersję : poznan na krotko...



conik
06-03-2011, 14:18
Wlasnie wyladowalem w Poznaniu po dwudniowym lazeniu po Berlinie. Kolejny raz po powrocie do polandii tradycyjnie zaliczam depreche... generalnie szloda gadac jestesmy pod wzgledem kultury a fotografii w szczegolnosci 100 lat za afrylanskimi koloniami. Szersza relacja i zdeciami podziele sie jak wroce do domu. Jesli jest ktos z poznaniakow kto mialby ochote jutro pofocic albo wyskoczyc na browar jestem pod tel 796116999

siona
06-03-2011, 16:09
taki znamienity gość a ja w robocie będę :/

Obi
06-03-2011, 19:40
Joba jutro mam od rana. Dzisiaj wieczorem będę w Poznaniu pewnie jakoś, ale umówiłem się już ze znajomą kurde.

conik
06-03-2011, 23:02
sie mowi trudno, ale jakbyco jestem pod telefonem a pewnie gdzies do 11 zajrze na forum;-)
ps. plany malo sprecyzowane wieczor na razie wolny

siona
06-03-2011, 23:52
nie no jak do 11 jutro to ja to widzę całkiem pozytywnie - codziennie po nocach w robocie nie siedzę :)