PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszkanie do sesji PRL



BorysR
05-03-2011, 10:31
Hej. Kolezanka odziedziczyla po babci mieszkanie w 100% z czasow PRL. Niedlugo musi je sprzedac i szuka czy ktos nie chce zrobic sesji. Obejrzyjcie sobie.

http://www.facebook.com/album.php?aid=2105064&id=1094465309&fbid=1821420530656

GrzesiekM
05-03-2011, 12:02
...Borys... no nie wiem jak tam u Was PRL wyglądał, ale te wnętrza Gierkiem nie powiewają jednak... vide: http://ekskluziff.pl/

gregory63
05-03-2011, 14:42
Na czym to ludzie nie chcą zarobić.

sokrates
05-03-2011, 14:53
no nie mam konta na "FEJSBUKU" więc sobie nie pooglądam, a ciekawy jestem. Tak troszkę w temacie, zdarza mi się bywać w warszawie na różnych szkoleniach, kursach itp (wiadomo w świecie IT to norma że trzeba się doszkalać) no i zazwyczaj są to kursy 2,3 dniowe więc trzeba się gdzieś przekimać. A jak się płaci 4kPLN za szkolenie MS to na ***** hotele już nie starcza, więc kiedyś szukając taniego noclegu znalazłem babeczkę co wynajmuje mieszkania na doby. Cena rewelacyjna - 120 - 150 zł/dobę za całe mieszkanie na wyłączność. Cały szkopuł w tym że mieszkanie żywcem zatrzymało się w epoce Polski Ludowej :-) normalnie rewelacja. Polecam :-)

marszull
05-03-2011, 16:58
Cena rewelacyjna - 120 - 150 zł/dobę za całe mieszkanie na wyłączność. Cały szkopuł w tym że mieszkanie żywcem zatrzymało się w epoce Polski Ludowej :-) normalnie rewelacja. Polecam :-)

dwaj namiar ;)


Hej. Kolezanka odziedziczyla po babci mieszkanie w 100% z czasow PRL. Niedlugo musi je sprzedac i szuka czy ktos nie chce zrobic sesji. Obejrzyjcie sobie.

http://www.facebook.com/album.php?aid=2105064&id=1094465309&fbid=1821420530656

calkiem fajna miejscowka

Polsar74
07-03-2011, 11:23
faktycznie - niezłe :)

Marek
07-03-2011, 11:27
no nie mam konta na "FEJSBUKU" więc sobie nie pooglądam, a ciekawy jestem. Tak troszkę w temacie, zdarza mi się bywać w warszawie na różnych szkoleniach, kursach itp (wiadomo w świecie IT to norma że trzeba się doszkalać) no i zazwyczaj są to kursy 2,3 dniowe więc trzeba się gdzieś przekimać. A jak się płaci 4kPLN za szkolenie MS to na ***** hotele już nie starcza, więc kiedyś szukając taniego noclegu znalazłem babeczkę co wynajmuje mieszkania na doby. Cena rewelacyjna - 120 - 150 zł/dobę za całe mieszkanie na wyłączność. Cały szkopuł w tym że mieszkanie żywcem zatrzymało się w epoce Polski Ludowej :-) normalnie rewelacja. Polecam :-)

możesz podać namiary?

sokrates
07-03-2011, 12:18
Kontaktu nie zachowałem, ale wystarczy pogooglać, babka chyba nadal wynajmuje, a mieszkanie jest przy rondzie ONZ.