PDA

Zobacz pełną wersję : O polską"miłośc" do koni się rozchodzi...



maniak666
04-03-2011, 20:40
... jak w tytule http://wyborcza.pl/1,75478,9198493,Fotograficzny_nalot_na_targ_w_Skar yszewie.html

Ktoś w pobliżu będzie może? Chyba trzeba.

Marek
04-03-2011, 21:33
Jest już tutaj (http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=170944) wątek o tym wydarzeniu.