Zobacz pełną wersję : Nasze wystawy - dział? wątek?
Drodzy forumowicze, jak widzicie pomysł żeby utworzyć jakiś dział albo wątek, gdzie każdy mógłby dawać informacje o swoich wystawach (nie jakichś Press Photo i inne tylko właśnie naszych), gdzie, kiedy i dlaczego. Zawsze byłaby to promocja naszych wystaw, zdjęć, ale i informacja da innych mieszkających niedaleko, że się coś dzieje, że można pojechać zobaczyć, poznać może kogoś, wspomóc nawet rozwieszanie.
Myślę, że to może być fajna rzecz, a nawet mobilizująca wielu do działania, że inni coś robią to może i ja też coś zrobię. Ciekaw jestem Waszych opinii.
Jak myślisz Piotrze czy to ma sens? ;)
Pozdrawiam
Jestem za.
Są zbiorcze wątki o wyborze samochodu, telefonu i telewizora, zbiorczy wątek o wystawach fotograficznych jest na forum foto uzasadniony.
Kilka razy chciałam coś napomknąć, nie wiedziałam gdzie, w sumie nigdzie nic nie napisałam....
marszull
04-03-2011, 10:41
Ale taki dzial jest
Przynajmniej kilka razy widzialem tam informacje o wystawach forumowiczow
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=15
Sendilkelm
04-03-2011, 10:42
A dział wydarzenia fotograficzne nie służy do tego?
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=15
Jeśli jest jakaś wystawa z Twoimi zdjęciami, to wystarczy dodać tam nowy wątek. Tak mi się wydaję.
Ale taki dzial jest
Przynajmniej kilka razy widzialem tam informacje o wystawach forumowiczow
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=15
no właśnie, ale to nie jest taki typowo wystawowy i zobacz jak jest tam takich tematów mało, czasem ktoś wrzuci, ale właśnie taki wystawowy by się przydał, nawet jeśli na początku byłoby kilka wpisów
z takich najbliższych o których słyszałem (telefonicznie) to kolega forumowy Sł@wcio będzie miał i w okolicach Szczecin, Świnoujście; czy ktoś mieszkający tam nie chciałby zobaczyć wystawy? wiele osób Sławka zna, ja bym chętnie zobaczył choć mieszkam daleko ;) no ale może coś się u mnie w okolicy dzieje, o czym nie wiem do końca ;)
marszull
04-03-2011, 13:49
Moim zdaniem malo bo:
a/ wcale tak duzo wystaw nie ma
b/ ludziom sie nie chce wpisywac info
Dla dwoch czy trzech watkow na miesiac (i tak pewnie przesadzilem ;) )
moim zdaniem nie ma sensu zakladanie nowego dzialu.
miron19j
04-03-2011, 23:41
a może podwiesić wątek w dziale wydarzenia?
Nie zajmie miejsca a będzie łatwo dostępny.
a może podwiesić wątek w dziale wydarzenia?
Nie zajmie miejsca a będzie łatwo dostępny.
ooo, mądrego dobrze posłuchać ;)
miron19j
05-03-2011, 01:10
ooo, mądrego dobrze posłuchać ;)
a dasz mi to na piśmie?
Bo od małzowinki to ciągle słyszę "ty głąbie".
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
a dasz mi to na piśmie?
Bo od małzowinki to ciągle słyszę "ty głąbie".
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)
hehe dawaj adres :mrgreen: albo numer do żonki ;)
end ot
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.