onia
03-03-2011, 14:11
wielokrotnie mi pomagaliscie wiec moze i tym razem :)
Szukam kontaktu ewentualnie moze ktos z was jest w stanie cos takiego wykonac we wlasnym zakresie.
Mianowicie:
nr 1
Segregator o wymiarach 24 cm + 6 cm + 24 cm wysoki na 32,5 cm
w środku biały na zewnątrz nadruk naklejka czy co tam można umieścić w 4 kolorach po całości płaszczyzny.
i tutaj zaczynają się schody czyli do środka musi być wklejona : gąbka, pianka czy cokolwiek innego ponacinana na zasadzie takiej jak na zdjęciu nr 1 żeby można było w to wsadzić pendrivy do prezentacji. po jednej i drugiej stronie segregatora ma byc wklejka wycięta na zasadzie jak na moim "projekcie" z painta :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img141.imageshack.us/img141/4008/beztytuubcy.jpg)
jak widać naciec jest 15 i muszą być one o głębokości powiedzmy tych 13-14 mm i o wymiarach podanych przeze mnie.
Mam jeszcze jedna taka rzecz do zrobienia ale ... to może trochę później.
Nie będę ściemniał zależy mi an czasie bardzo bardzo !
Ahas ... nakład gotowych 500 sztuk. Czyli 500 okladek + 1000 wklejek / po dwie na okladke.
Szukam kontaktu ewentualnie moze ktos z was jest w stanie cos takiego wykonac we wlasnym zakresie.
Mianowicie:
nr 1
Segregator o wymiarach 24 cm + 6 cm + 24 cm wysoki na 32,5 cm
w środku biały na zewnątrz nadruk naklejka czy co tam można umieścić w 4 kolorach po całości płaszczyzny.
i tutaj zaczynają się schody czyli do środka musi być wklejona : gąbka, pianka czy cokolwiek innego ponacinana na zasadzie takiej jak na zdjęciu nr 1 żeby można było w to wsadzić pendrivy do prezentacji. po jednej i drugiej stronie segregatora ma byc wklejka wycięta na zasadzie jak na moim "projekcie" z painta :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img141.imageshack.us/img141/4008/beztytuubcy.jpg)
jak widać naciec jest 15 i muszą być one o głębokości powiedzmy tych 13-14 mm i o wymiarach podanych przeze mnie.
Mam jeszcze jedna taka rzecz do zrobienia ale ... to może trochę później.
Nie będę ściemniał zależy mi an czasie bardzo bardzo !
Ahas ... nakład gotowych 500 sztuk. Czyli 500 okladek + 1000 wklejek / po dwie na okladke.