PDA

Zobacz pełną wersję : Pstryk domowy, czyli jak nie wychodzic z psem na spacer ;)



Photoartbox
03-03-2011, 10:07
Pozowala Lilli i Speiki.

http://farm6.static.flickr.com/5132/5493992072_89a7bd6002_b.jpg

onia
03-03-2011, 10:10
Fajny pomysł ... ale te ciecia jakoś do mnie nie przemawiają ... taki zamysł czy tak po prostu wyszło ?

Photoartbox
03-03-2011, 10:18
Fajny pomysł ... ale te ciecia jakoś do mnie nie przemawiają ... taki zamysł czy tak po prostu wyszło ?

Wpadlem do znajomych i mialem ze soba jedynie D700 + 50/1.4 G. Pokoik maly, wiec gimnastykowalem sie aby w kadrze zmiescilo sie jak najwiecej. Nie byla to zamierzona sesja, zupelny spontan, ale zdjecie wydalo mi sie w jakis sposob interesujace, dlatego w tytule umiescilem "pstryk".

marcinc
03-03-2011, 10:24
Fajne:)
A jakie ma świetne spodenki;)

onia
03-03-2011, 13:14
Czyli tak po prostu wyszło :)
Ale to nie ważne tak z ciekawości pytałem bo polowa moich zdjęć wychodzi na podobnej zasadzie ... fajne fajne bum ucięte costam :)

Powtórzę jeszcze raz : ciekawe zabawne :)

bercik
03-03-2011, 13:31
Jamniczek długowłosy, fajna zabaweczka dla dzidziusia. A weterynarz uświadamiał co jest słabą stroną jamnika- KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP !!!! :evil:
Mam nadzieję, że tytuł dedykowany rodzicom dziecka.

onia
03-03-2011, 14:04
Jamniczek długowłosy, fajna zabaweczka dla dzidziusia. A weterynarz uświadamiał co jest słabą stroną jamnika- KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP, KRĘGOSŁUP !!!! :evil:
Mam nadzieję, że tytuł dedykowany rodzicom dziecka.

Powiem szczerze, ze to byla pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy widząc to zdjecie...
Ja niestety nic zabawnego w tym nie widzę. I zeby nie bylo, ze mam rozdwojenie jaźni, wcześniej komentował ktos inny.

= Iwona=

Photoartbox
03-03-2011, 14:35
No tak, typowe. Zawsze sie znajda na tym forum, albo tacy ktorzy twierdza, ze psu dzieje sie cos zlego (zapewniam, ze pies mial sie przy tym dobrze i zycze wszystkim czworonogom takich warunkow jakie ma ten wlasnie), albo tacy, ktorzy psow nienawidza. Przypominam, ze mamy tu rozmawiac o zdjeciach a nie sie madrzyc na tematy ogolne.

bercik
03-03-2011, 15:44
No tak, typowe. Zawsze sie znajda na tym forum, albo tacy ktorzy twierdza, ze psu dzieje sie cos zlego (zapewniam, ze pies mial sie przy tym dobrze i zycze wszystkim czworonogom takich warunkow jakie ma ten wlasnie), albo tacy, ktorzy psow nienawidza. Przypominam, ze mamy tu rozmawiac o zdjeciach a nie sie madrzyc na tematy ogolne.

Pstryk domowy...... czy taki jest początek tytułu, to o czym mam rozmawiać.
Zwróciłem uwagę, że pies został potraktowany jak zabawka np. lalka czyli jak rzecz.
I co dalej nie rozumiesz, to idź do weterynarza to ci powie.

Photoartbox
03-03-2011, 15:48
Pstryk domowy...... czy taki jest początek tytułu, to o czym mam rozmawiać.
Zwróciłem uwagę, że pies został potraktowany jak zabawka np. lalka czyli jak rzecz.
I co dalej nie rozumiesz, to idź do weterynarza to ci powie.

Moze sam idz do weterynarza, ja chodze do lekarza ;) Bzdury wypisujesz i co wg. Ciebie sie stalo temu psu? Prosilbym wylewac swoje zale w innym watku.

amirez
03-03-2011, 15:49
Zdjęcie bardo fajne - podoba się.
Robienie z psa idioty już mniej ;)

Budziko
04-03-2011, 00:21
Mi sie podba, spontan jak cholera ale wyszło dobrze. Masz jakiś inny jeszcze kadr? Na tym dziewczynka ma minkę nie wesołą.

hipcio_stg
04-03-2011, 07:17
Zdjęcie się podoba, jednak jak poprzednicy mogło być więcej lewej strony kosztem prawej.

A pies?
http://www.youtube.com/watch?v=ZY8TA7-xp-8 - jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam nie taki był zamiar.

marcinc
04-03-2011, 11:09
No tak, typowe. Zawsze sie znajda na tym forum, albo tacy ktorzy twierdza, ze psu dzieje sie cos zlego (zapewniam, ze pies mial sie przy tym dobrze i zycze wszystkim czworonogom takich warunkow jakie ma ten wlasnie), albo tacy, ktorzy psow nienawidza. Przypominam, ze mamy tu rozmawiac o zdjeciach a nie sie madrzyc na tematy ogolne.

Nie ulega wątpliwości, że psiaczek ma się dobrze:)
Pamiętam jak mój brat też miał takiego jamnika i gdy wychodził z nim na spacer to w bloku po schodach znosił go na rękach. Mieszkał na 4tym piętrze. Pani weterynarz powiedziała, że jamniki mają bardzo słabe kręgosłupy i tak należy robić. Więc nie dziw się, że forumowicze, którzy mają takie psiaki bądź wiedzą o nich trochę więcej napiszą o tym w komentarzu do zaprezentowanego zdjęcia. Przecież piesek jest głównym jego motywem.