PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję książki...



Błażej
02-03-2011, 17:44
Poszukuję książki Stanisława Świrko "Przysłowia w Chłopach"

Nie ma ani w bibliotekach, ani w księgarniach, ani w internecie. Gdyby znalazł się forumowicz posiadający ten tytuł w swoich zbiorach i mogący mi go pożyczyć/sprzedać/cokolwiek byłbym niezmiernie wdzięczny. A może ktoś gdzieś widział tą książkę?

Dodam, że piszę pracę na temat roli przysłów w "Chłopach" Reymonta i przeczyatnie tej pozycji bardzo by mi pomogło;)

fotograf58
02-03-2011, 18:07
a Biblioteka Śląska ?

Błażej
02-03-2011, 18:10
Niestety nie mają, przeglądałem katalog.

Yoora
02-03-2011, 18:15
Niestety nie mają, przeglądałem katalog.

A wypożyczalnie między biblioteczne? Niech w bibliotece sprawdzi gdzie jest i przez kogo oraz kiedy wydane i zamówi. Ściągnięcie jest dla Ciebie bezpłatne. Dla Ciebie są tylko dwie wady: po pierwsze czas ( może to trochę potrwać) i po drugie - korzystać możesz tylko na miejscu w bibliotece ( do domu nie dostaniesz :( ).
Jeżeli nie jest to bardzo pilne warto spróbować :D

Błażej
02-03-2011, 21:01
O tej opcji nie słyszałem - zapytam, dzięki!

Yoora
04-03-2011, 08:41
O tej opcji nie słyszałem - zapytam, dzięki!

Daj znać jak coś załatwisz :D
P.S.
Gdyby się w ten sposób nie udało - pisz . Postaram się pomóc w konkretniejszy sposób.

Me_how
04-03-2011, 16:46
A próbowałeś w pedagogicznej?