Zobacz pełną wersję : Kolejne pytanbie o Torbę :D
Poszukuję od jakiegoś czasu torby na aparat. Pojemna, wygodna torba na aparat. Zależy mi w niej na jednej konkretnej rzeczy. Mianowicie chodzi o to aby ciężar wszystkiego co w torbie nie spoczywał bezpośrednio na ramieniu. Aby torba była wyposażona w pas biodrowy, coś co odciąży bark i ciężar przeniesie na biodra.
pitupitu
02-03-2011, 20:26
Pojemna tzn. na ile obiektywów?
w innym wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2304364#post2304364 rs77 podał link do fajnej torby, zobacz sobie.
może seria Stealth Reporter od Lowepro?
Celeborn
03-03-2011, 07:39
Ciężko coś zdalnie doradzić. Sam musisz w sklepie pomacać torbę i wizualnie zobaczyć czy będzie pasować.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.