Zobacz pełną wersję : Transformers. Nikon vs Canon. ;)
lodzermensch
28-02-2011, 20:50
http://www.youtube.com/watch?v=F20JRHFt6jY&feature=player_embedded
fotograf58
28-02-2011, 20:55
Nasi górą :)
Zaje.... filmik podoba mi się ... ale raczej powinien on trawić do humoru, a nie tworzyć kolejny wątek.
To ściema, Optimus miał tylko kita, jak mógł wygrać z 70-200 ? :D
gregzorba
01-03-2011, 13:46
zajefajne :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.