PDA

Zobacz pełną wersję : Transformers. Nikon vs Canon. ;)



lodzermensch
28-02-2011, 20:50
http://www.youtube.com/watch?v=F20JRHFt6jY&feature=player_embedded

fotograf58
28-02-2011, 20:55
Nasi górą :)

gilvhs
28-02-2011, 21:17
Zaje.... filmik podoba mi się ... ale raczej powinien on trawić do humoru, a nie tworzyć kolejny wątek.

Locter
28-02-2011, 21:28
To ściema, Optimus miał tylko kita, jak mógł wygrać z 70-200 ? :D

kewlas
28-02-2011, 21:32
Ręce opadają

01-03-2011, 09:37
doobre

gregzorba
01-03-2011, 13:46
zajefajne :)