PDA

Zobacz pełną wersję : Skype - Problem



neos86
28-02-2011, 15:29
Witam.
Mam pewien problem ze Skypem. Otóż w momencie próby zalogowania się na konto cały system się wiesza. Nie działa kombinacja klawiszy ctrl+alt+del, pomaga jedynie twardy reset. System to Windows 7 Home Premium 64. Próbowałem z różnymi wersjami Skype, nic nie dawało. Tak samo jak tryby zgodności. Za każdym razem system się wywala.
Jakieś sugestie ??

Pozdrawiam

titus1
28-02-2011, 15:51
Wirus z rodziny W32. Sprawdź system antywirem. Jakieś dwa tygodnie temu spotkałem takiego u użytkownika, który zabiera laptop do domu. Dodatkowy problem był podczas usuwania infekcji, rezydujący antywir proponował tylko kasowanie plików. Odpaliłem Kasperskiego z płyty Rescue CD, do zassania ze strony. Ten pozwalał leczyć pliki.

neos86
28-02-2011, 18:47
zrobione MKS-em i Nod-em wszystko czyste. dalej to samo ;/
jakieś inne propozycje ?

Obi
28-02-2011, 23:34
combofix :)

amirez
01-03-2011, 11:39
Coś się gryzie jak "pies z wiewiórką".
Wyczyścić rejestr, sprawdzić jakie programy są uruchamiane przy starcie, zbędne wyłączyć, zdobyć numer telefoniczny BOK Skypa w Polsce - zadzwonić.