neos86
28-02-2011, 15:29
Witam.
Mam pewien problem ze Skypem. Otóż w momencie próby zalogowania się na konto cały system się wiesza. Nie działa kombinacja klawiszy ctrl+alt+del, pomaga jedynie twardy reset. System to Windows 7 Home Premium 64. Próbowałem z różnymi wersjami Skype, nic nie dawało. Tak samo jak tryby zgodności. Za każdym razem system się wywala.
Jakieś sugestie ??
Pozdrawiam
Mam pewien problem ze Skypem. Otóż w momencie próby zalogowania się na konto cały system się wiesza. Nie działa kombinacja klawiszy ctrl+alt+del, pomaga jedynie twardy reset. System to Windows 7 Home Premium 64. Próbowałem z różnymi wersjami Skype, nic nie dawało. Tak samo jak tryby zgodności. Za każdym razem system się wywala.
Jakieś sugestie ??
Pozdrawiam