PDA

Zobacz pełną wersję : CeBIT 2011



pd
27-02-2011, 21:01
Zaskoczyła mnie dziś informacja, że na targach CeBIT 2011 w Hannoverze nie będzie nikogo od Nikona... za to Canon jak najbardziej tak... pomyślałem sobie, że miło byłoby pobawić się czymś nowym, no ale cóż :(

Czy ktoś z forum jeszcze tam będzie?

costi
27-02-2011, 21:11
Ja będę. Jak ktoś zobaczy kolesia w koszulce PurePC ganiającego z D300 na szyi, to bedę to ja ;)

ASAHI
27-02-2011, 21:16
To znaczy mamy patrzeć na avatar i ten gość z niego tylko w koszulce to Ty?

:D

pd
27-02-2011, 21:18
też będę wyposażony w D300 (w garniaku) więc do zobaczenia, najwięcej czasu będę kręcić się po hali nr 11 no ale odwiedzę też Canona :)
może uda się usiąść gdzieś razem i coś zjeść :)

costi
27-02-2011, 22:37
To znaczy mamy patrzeć na avatar i ten gość z niego tylko w koszulce to Ty?

:D

Postaram się ogolić ;)

@pd - ja będę obstawiał głównie część komputerową, ale gdzie indziej też zajrzę. Jeśli się spotkamy, to na pewno usiądziemy i pogadamy.