Zobacz pełną wersję : CeBIT 2011
Zaskoczyła mnie dziś informacja, że na targach CeBIT 2011 w Hannoverze nie będzie nikogo od Nikona... za to Canon jak najbardziej tak... pomyślałem sobie, że miło byłoby pobawić się czymś nowym, no ale cóż :(
Czy ktoś z forum jeszcze tam będzie?
Ja będę. Jak ktoś zobaczy kolesia w koszulce PurePC ganiającego z D300 na szyi, to bedę to ja ;)
To znaczy mamy patrzeć na avatar i ten gość z niego tylko w koszulce to Ty?
:D
też będę wyposażony w D300 (w garniaku) więc do zobaczenia, najwięcej czasu będę kręcić się po hali nr 11 no ale odwiedzę też Canona :)
może uda się usiąść gdzieś razem i coś zjeść :)
To znaczy mamy patrzeć na avatar i ten gość z niego tylko w koszulce to Ty?
:D
Postaram się ogolić ;)
@pd - ja będę obstawiał głównie część komputerową, ale gdzie indziej też zajrzę. Jeśli się spotkamy, to na pewno usiądziemy i pogadamy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.