Cysiu
25-02-2011, 22:22
Witam :)
Dajmy na do, że do mojej D90 mam pilota ML-L3 (http://nikon.pl/pl_PL/product/accessories/slr/slr-connectivity/remote-control/infrared-remote-control-ml-l3). Czy ktoś mi powie, jak wygląda sytuacja z bulb? Jak ustawię go na aparacie, to jak raz kliknę pilotem, to otworzę migawkę, a za drugim zamknę, czy jak?
Z góry dziękuję :)
Dajmy na do, że do mojej D90 mam pilota ML-L3 (http://nikon.pl/pl_PL/product/accessories/slr/slr-connectivity/remote-control/infrared-remote-control-ml-l3). Czy ktoś mi powie, jak wygląda sytuacja z bulb? Jak ustawię go na aparacie, to jak raz kliknę pilotem, to otworzę migawkę, a za drugim zamknę, czy jak?
Z góry dziękuję :)