PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] odkurzam szuflade ..



sailor
19-01-2007, 10:41
... w poszukiwaniach straconego czasu :) ..
znalazlem taka oto perelke ... ktora sie z Wami dziele. Jak Wam sie podoba?
http://psychodelic.org/%7Esailor/forum/s_DSC2937bw.jpg

Zaziel
19-01-2007, 13:13
Nie podoba za tonacje B&W , za poze, przez ktora dlonie kroluja w kadrze i odciagaja uwage od tej slicznej buzi.Przygas te raczki, bo sa jasniejsze od twarzy ;)

flyski
19-01-2007, 13:42
Co ja zrobię że podoba mi się bardzo, właśnie ta delikatna tonacja BW a w niej pazurki, faktycznie dłonie są jaśniejsze ale jak by je przygasić to IMO strasznie płasko by było, a tak... miodzio

ps. więcej takich szuflad:)

sailor
19-01-2007, 13:54
zaziel .. przepraszam ze nie kolor ale tak juz mialo byc ... przygaszenie rak ktore robia to zdjecie na pierwszym planie to zly pomysl bo splaszczy strasznie foto.. poza? coz .. nie musi sie podobac ;) nie zawsze buzia musi byc na pierwszym planie

Vooda
20-01-2007, 03:38
niedomalowane pazurki i przebielone oczęta . Charakterystyczna uroda . W odbiorze zdjęcie przeciętne (biorąc pod uwage większość Twoich zdjęć "to" wypada nieco mniej ambitnie. - Subiektywnie

Zaziel
20-01-2007, 10:52
sailorek, czemu mnie nie czytasz uwaznie? :D napisalem ze: TONACJA b&w mi sie nie podoba :D , reszta to kwestia gustów juz, next time nie bede nic pisal, jak nie cesz ;)

zkrzysztof
20-01-2007, 11:12
A mnie się podoba, szczególnie jego delikatność pokazania obrazu.
Kilkanaście razy otwierałem to zdjęcie i za każdym razem to oczy w pierwszej kolejności przyciągały mój wzrok moją uwagę a nie ręce.
Oczywiście to tylko moje zdanie.:)

sailor
20-01-2007, 21:26
sailorek, czemu mnie nie czytasz uwaznie? :D napisalem ze: TONACJA b&w mi sie nie podoba :D , reszta to kwestia gustów juz, next time nie bede nic pisal, jak nie cesz ;)

alez sie drazliwy waszmosc zrobil :) pisz pisz .. przeciez nigdzie nie napisalem ze nie chce komentarzy. co do tonacji ... podobala mi sie .. ale w leciutkiej sepii tez fajnie wyglada :)
obiecuje ze next tajm przeczytam dwa razy :D:D:D