PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki z motywem foto



piom
25-02-2011, 18:44
Witam!
szukam i szukam i nie mogę nigdzie znaleźć koszulki z motywem foto np, aparat wiszący na szyi itp... tylko żeby to było w Polsce do kupienia. Pomoże ktoś??

superkomornik
25-02-2011, 19:41
http://www.canzan.pl/

onia
25-02-2011, 21:49
Witam!
szukam i szukam i nie mogę nigdzie znaleźć koszulki z motywem foto np, aparat wiszący na szyi itp... tylko żeby to było w Polsce do kupienia. Pomoże ktoś??

a dla kogo ta koszulka ?? bo my ostatnio zakupiliśmy takowa ale dla 5cio latka :)
Nie wiem czy aby przypadkiem nie w "Smyku"

Nie łatwiej / fajniej / przyjemniej* coś sobie samemu zaprojektować i nadrukować ? Nie powinno wyjść drożej jak 50 zł z dobrej jakości koszulką.


*) niepotrzebne skreślić :)

velaskez
25-02-2011, 23:19
http://www.glovestar.pl/p1696,koszulka-usmiech-prosze-boy.html

hepihipi
25-02-2011, 23:52
Koszulki.com twoim przyjacielem :) Ja sobie zafundowałem coś takiego:
http://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id=31&mod=03&towar=77609&pt=32&lang=pl :)

piom
26-02-2011, 13:16
o dzięki velaskez o takie coś mi chodzi

TMB
26-02-2011, 14:08
http://www.glovestar.pl/p1696,koszulka-usmiech-prosze-boy.html

Ciekawe jak wygląda sprawa z użyciem przez nich nazwy Nikona :razz:

piom
01-03-2011, 15:12
odświeżam bo coś cisza

piter123789
11-11-2011, 12:28
Też odświeżę.;) Natrafiliście może na coś nowego?:)

KaleidoStar
11-11-2011, 16:31
Swego czasu w jakimś sklepie sieciowym odzieżowym był wysyp damskich koszulem z motywem foto, nawet fajnych. Ale nie pamiętam kompletnie co to za sklep, one mi się mylą. Na pewno było to w jakimś popularnym w tzw galerii handlowej...

piom
11-11-2011, 16:34
jedyne co znalazłem to http://allegro.pl/koszulka-prl-prlu-aparat-zenit-fotograf-r-l-i1923963607.html jest bardzo ok,

miron19j
11-11-2011, 16:36
polecam, wspomniane już, koszulki.com. Robiłem u nich kilkukrotnie pojedyncze sztuki. Materiał przyzwoity, nadruk to taka jakby cieniutka guma, nie znam się na tym. Wytrzymały już kilkadziesiąt prań. Ceny też nie osłabiają.
Problemem są tylko duuuże rozmiary :-)

prz3mo
11-11-2011, 18:47
Swego czasu w jakimś sklepie sieciowym odzieżowym był wysyp damskich koszulem z motywem foto, nawet fajnych. Ale nie pamiętam kompletnie co to za sklep, one mi się mylą. Na pewno było to w jakimś popularnym w tzw galerii handlowej...

W Diverse z tego co pamiętam, bo moja Magda sobie wtedy takową tam kupiła.

piter123789
11-11-2011, 21:21
Problemem są tylko duuuże rozmiary :-)

Łeee to jak duże to odpada.:D



jedyne co znalazłem to http://allegro.pl/koszulka-prl-prlu-aparat-zenit-fotograf-r-l-i1923963607.html jest bardzo ok,

Żeby tak z Nikosiem były!:)

piom
12-11-2011, 16:33
z nikona ale damskie :( sprzedawał http://blog.canzan.pl/ żonie zakupiłem i bardzo fajne :)

jackrabbit
12-11-2011, 17:20
http://www.zazzle.co.uk/will_flash_for_money_tshirt-235109236728117765

m3
14-11-2011, 20:48
http://fotoblogia.pl/2009/12/12/25-swietnych-koszulek-dla-fotografa

loki_p
14-11-2011, 21:16
http://www.koszulkowo.com/foto-c67.html

coroner
15-11-2011, 17:28
20 sekund na allegro...

http://allegro.pl/aparat-zenit-foto-koszulka-t-shirt-xxl-i1920476302.html

slanting_eye
15-11-2011, 17:56
http://themischiefmarket.com/store/forty-sixty-photo

kiedys zamawialem z tego sklepu

TMB
15-11-2011, 20:57
...ale te wszystkie koszulki z ostatnich linkow (pomijajac ten z uk) są nudne po prostu. Jakiś facet z aparatem, zwisający aparat....no na prawdę, nic ciekawego :? Gdyby ktoś miał linka do koszulki w Polsce z motywem jak poniżej...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/85375028v12_480x480_Front_ColorBlack1-1.jpg
źródło (http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/12/85375028v12_480x480_Front_Color-Black1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/209442815v8_480x480_Front_ColorBlack1-1.jpg
źródło (http://s2.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/12/209442815v8_480x480_Front_Color-Black1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/41992601sunny16rulespecialedition1-1.jpg
źródło (http://s2.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/12/4199260-1-sunny-16-rule-special-edition1.jpg)

...oczywiście mogę kupić zagranicą, ale jednak cena 30ojro za zwykłą koszulkę to przesada :)

miron19j
15-11-2011, 21:46
.

...oczywiście mogę kupić zagranicą, ale jednak cena 30ojro za zwykłą koszulkę to przesada :)
można sobie zrobić na zamówienie, wychodzi coś około 30.-

TMB
15-11-2011, 22:18
No tylko jak z jakością wydruku...? Bo tego się najbardziej obawiam...aby po 2 praniu nie było tam mini alp.

miron19j
16-11-2011, 01:13
No tylko jak z jakością wydruku...? Bo tego się najbardziej obawiam...aby po 2 praniu nie było tam mini alp.
pisałem już w poście 12. ;-)
Nie narzekam, bawełna też całkiem porządna.
Aha, nie jestem związany z nimi w jakikolwiek sposób. Po prostu popieram dobrą robotę.

TMB
16-11-2011, 14:27
A jak z materiałem? taki sam jak koszulki nikoniarzy czy ...? Bo jednak ja tam wole zarówno wysokiej jakości, jak i to aby koszulki nie były takie grube jak te z forum.

Pimps
16-11-2011, 17:49
...ale te wszystkie koszulki z ostatnich linkow (pomijajac ten z uk) są nudne po prostu. Jakiś facet z aparatem, zwisający aparat....no na prawdę, nic ciekawego :? Gdyby ktoś miał linka do koszulki w Polsce z motywem jak poniżej...


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/85375028v12_480x480_Front_ColorBlack1-1.jpg
źródło (http://s1.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/12/85375028v12_480x480_Front_Color-Black1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/209442815v8_480x480_Front_ColorBlack1-1.jpg
źródło (http://s2.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/12/209442815v8_480x480_Front_Color-Black1.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/11/41992601sunny16rulespecialedition1-1.jpg
źródło (http://s2.blomedia.pl/fotoblogia.pl/images/2009/12/4199260-1-sunny-16-rule-special-edition1.jpg)

...oczywiście mogę kupić zagranicą, ale jednak cena 30ojro za zwykłą koszulkę to przesada :)

A czy może ktoś posiada takie wzory/grafikę jak na tych koszulkach, dokładnie chodzi mi o wzór z koszulki nr 1?

miron19j
17-11-2011, 11:00
A jak z materiałem? taki sam jak koszulki nikoniarzy czy ...? Bo jednak ja tam wole zarówno wysokiej jakości, jak i to aby koszulki nie były takie grube jak te z forum.
teraz, po kilku/nastu praniach trudno ocenić. :-)
Z tego, co pamiętam, nie były jakoś przesadnie "mięsiste"

TMB
17-11-2011, 12:37
Ciekawe czy dadzą rade zrobic koszulke z tych zdjec powyzej? Jak sadzicie?

Hertha
17-11-2011, 12:44
Ja w tym sezonie w New Yorkerze zakupiłem taką koszulkę:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.brak.com.pl/galeria/fotokoszulka.jpg)

Gdyby ktoś jeszcze taką chciał, to podejrzewam, że nadal mają w sprzedaży...

Damiankck
05-11-2013, 23:31
odkopię temacik.
zamawiał może ktoś niedawno jakieś ciekawe wzory?