Zobacz pełną wersję : Warsztaty Poznań i okolice - szukam informacji
Dokladnie jak w temacie. ciagle widze oferty warsztatow i kursów fotografii ale prawie nigdy z poznania ;/
Jest jakas strona z aktualizowanymi na bierzaco warsztatami itd? Wuja google niezbyt mi pomaga
moze wy macie jakies informacje?
interesuje mnie kazdy kurs.. zwlaszcza o oswietleniu i obrobce :)
Zajrzyj do grupy Fototej. Był kurs z Jackiem.
Z Wągrowca masz blisko do Bydgoszczy. Jacek_Z organizuje tam b. dobre kursy w swoim studio - byłem, polecam.
no bydgoszcz, chodzież itd pasuje :)
musze napisac do jacka :)
Jacek czyta :)
Być może pod koniec marca ponowię kurs w Poznaniu (i w Gdańsku) i nie będziesz musiał nigdzie jechać :)
Ale u mnie jest o oswietlaniu. Obróbki nie ruszam, to zupełnie inny temat, a 2 dni na oswietlenie to i tak za mało :)
Jacek a wiela to u Ciebie kosztuje? :-) Bo muszę w marcu zapłacić za OC żuka na złombola :D i trzeba już kalkulować :)
no wlasnie, koszta koszta...
tym lepiej ze tylko oswietlenie :) obrobke znajde gdzie indziej :)
w Poz jest od groma różnych kursów, wystarczy przejść się ulicą i plakaty obejrzeć
wole konkretnie poczytac w internecie i sprawdzic opinie niz chodzic po miescie :)
ale konkretnie to Ci nikt nie odpowie, bo dla jednej osoby (mającej jakieś pojęcie) dany kurs będzie słaby, ale dla innej (która np. nic nie wie) będzie świetny
Dokladnie jak w temacie. ciagle widze oferty warsztatow i kursów fotografii ale prawie nigdy z poznania ;)
dwa pierwsze z brzegu:
http://sowa-edu.pl/index.php/fotografia-2/
http://www.akademiafotografii.pl/poznan/kurs-fotografii
kiedys byl gdzies watek o kursachw poznaniu... zerknij na poznanska grupe regionalna, zdaje sie ze to wlasnie tam bylo
md, zaciekawiles mnie linkami bo są tam tez szkoly fotograficzne.. hmm i teraz zaczalem szukac, grzebac i zastanawiac czy warto brnac w cos takiego? zrobic studium czy lepiej odpuscic szkole a zostac przy kursach.
ale to wszystko zależy od tego, co sam chcesz robić, jakie masz plany, czego potrzebujesz, co chcesz fotografować itd.
jeszcze mi się coś przypomniało:
http://kursfotografii.vipserv.org/
no wlasnie, jest tyle opcji, fotgrafia daje tyle mozliwosci ze trudno jest dokladnie sprecyzowac wymagania.. wiem jedynie ze to temat na dluuuuuga rozmowe
wiem jedynie ze najbardziej aktualnie interesuje mnie to co opisalem w pierwszym poscie - swiatlo i obrobka
dzieki za linki, bede sprawdzal
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.