PDA

Zobacz pełną wersję : Torba + statyw



Stoks486
21-02-2011, 23:07
Pytanie z serii co polecacie do zakupu. Wytyczne: Torba musi zmieścić N90 + 2 obiektywy zoom i stałke, lampa + kilka drobiazgów. Statyw solidny jednak nie może być zbyt ciężki, najlepiej żeby sprawdzał się na pieszych wycieczkach fotografia krajobrazów i architektury.

Ebeb
21-02-2011, 23:27
Jeżeli kapturek przeciwdeszczowy nie jest konieczny, to mogę polecić torbę Tamrac 5602.

Stoks486
22-02-2011, 08:23
Jeżeli kapturek przeciwdeszczowy nie jest konieczny, to mogę polecić torbę Tamrac 5602.

Super włąśnie o coś takiego mi chodziło, aparat poziomo ze stałką dodatkowy obiektyw obok i miejsce na lampe i pierdołki super sprawa dzięki za polecenie.