kubass
21-02-2011, 15:05
Witam.Przygode ze swoja d40 zacząłem 2 lata temu .
wszystko mi w niej pasuje poza jedna rzeczą która dostrzegłem w kolegi canon`ie chodzi mi dokładnie o format wyświetlania informacji podczas przeglądania fotek w aparacie .
jak klikniemy przycisk play wyświetla nam się fotka a pod nią jest data godzina i rozmiar w jakiej jest zrobione . mnie to totalnie nie interesuje wolałbym żeby w tym miejscu było ISO przesłona migawka w jakieś zostało zrobione zdjęcie . powiedzcie mi czy taka opcja jest w d40 ?
wiem o tym zew da się to wywołać klikając w gore lub w dół ale ja chce żeby to się wyświetlało od razu .
pozdrawiam
Jakub
wszystko mi w niej pasuje poza jedna rzeczą która dostrzegłem w kolegi canon`ie chodzi mi dokładnie o format wyświetlania informacji podczas przeglądania fotek w aparacie .
jak klikniemy przycisk play wyświetla nam się fotka a pod nią jest data godzina i rozmiar w jakiej jest zrobione . mnie to totalnie nie interesuje wolałbym żeby w tym miejscu było ISO przesłona migawka w jakieś zostało zrobione zdjęcie . powiedzcie mi czy taka opcja jest w d40 ?
wiem o tym zew da się to wywołać klikając w gore lub w dół ale ja chce żeby to się wyświetlało od razu .
pozdrawiam
Jakub