PDA

Zobacz pełną wersję : Digital Camera Polska - warto zaprenumerować?



gregory_21
20-02-2011, 02:30
Witam,

Niedawno wpadła mi w łapska wymieniona w tytule gazeta i pomyślałem o jej prenumeracie.
Spotkał się z nią któryś z bardziej zaawansowanych fotografów zaglądających tu na forum?
Warto wydać miesięcznie prawie 13zł za taką pozycję?

Wdzięczny za każdą opinię
Grześ

Azazel85
20-02-2011, 03:04
:arrow: LINK ;) (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160497)

gregory_21
20-02-2011, 12:43
:arrow: LINK ;) (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160497)

Upssss.... :oops:

Chyba dawno mnie tutaj nie było i - przyznaję - nie skorzystałem z wyszukiwajki :(
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.scooter-stunt.com/forums/images/smilies/7fa0af6055cd.png)