gregory_21
20-02-2011, 02:30
Witam,
Niedawno wpadła mi w łapska wymieniona w tytule gazeta i pomyślałem o jej prenumeracie.
Spotkał się z nią któryś z bardziej zaawansowanych fotografów zaglądających tu na forum?
Warto wydać miesięcznie prawie 13zł za taką pozycję?
Wdzięczny za każdą opinię
Grześ
Niedawno wpadła mi w łapska wymieniona w tytule gazeta i pomyślałem o jej prenumeracie.
Spotkał się z nią któryś z bardziej zaawansowanych fotografów zaglądających tu na forum?
Warto wydać miesięcznie prawie 13zł za taką pozycję?
Wdzięczny za każdą opinię
Grześ