Zobacz pełną wersję : Biały D3
Widział ktoś takie coś? Czy to tylko plotki?
http://www.image-acquire.com/nikon-d3-white-edition/
W Red albo Bruce Lee Edition to nie ma co wierzyć, ale biała wersja na śluby fajna :)
Wg mnie na takie zabawy można sobie pozwolić w entry level lustrzankach (coś jak milion wersji Pentaxa k-x i k-r), w przypadku topowych modeli to chyba bez sensu... Jedyne zastosowanie (?) jakie widzę, to cele kolekcjonerskie...
Białe(szare) 80-200 i 70-200 są :)
Biały D3 + Biały 70-200 ideał na śluby - czyż nie?:)
cheyenne
19-02-2011, 20:02
Białe(szare) 80-200 i 70-200 są :)
Biały D3 + Biały 70-200 ideał na śluby - czyż nie?:)
fotograf ślubny ma się nie rzucać w oczy, a nie zwracać na siebie uwagę
z białym sprzętem trudne do zrealizowania
średnio mi się podoba białe body...na nie!
fotograf ślubny (..)
Myślisz ,że wszyscy to ślubniakowcy? A pomyślałeś o tych co pod biegunem focą np. misie albo yeti? Dla nich biała pucha jest jak znalazł :D
i żeby jeszcze tą puche w śniegu zgubili? :D
wygląda jak fisheye lomo:P
This entry was posted on Friday, May 22nd, 2009 at 10:56 pm
Trochę stary news, ja bym kupił czerwony. A tak czarny z różowym 24-70 musi mi starczyć.
Mariusz888
19-02-2011, 22:25
A czy ta puszka będzie miała welon? ;) można by go używać do czyszczenia obiektywów np :mrgreen:
był jeszcze biały 28-70 2.8 i chyba 17-35 też, ale tego ostatniego pewny na 100% nie jestem.
Wszystkie białe były wypuszczone na japoński rynek.
Mariusz888
19-02-2011, 22:36
Wszystkie białe były wypuszczone na japoński rynek.
A nie na "hamerykański"? ;)
Z ŻÓŁTYM paskiem pod pokrętłem? Bez sensu... Może rzeczywiście japoński rynek?
No tak, z czerwonym byłby na polski :D
chyba jednak z czerwonym szły do ZSRR, a żółte do NRD...
PawelPrzez
19-02-2011, 23:36
uuuu Ale fajny. Szturmowcy ze Star Wars będą takich używać :D
uuuu Ale fajny. Szturmowcy ze Star Wars będą takich używać :D
dobre dobre :D
mnie się bardzo podoba biała wersja i z chęcią bym taką przytulił wieczorkiem na dobranoc xD
A nie na "hamerykański"? ;)
Nie, B&H sprzedawał je bez gwarancji nikona. I nie byly biale tylko jasno szare.
mnie się bardzo podoba biała wersja i z chęcią bym taką przytulił
Właśnie ciekawy jestem jak biała wersja po kilku latach takiego przytulania by wyglądała. Po działaniu potu, nie zawsze idealnie czystych dłoni itd.
photoaction
22-02-2011, 17:09
ktos odwrocil kolory i sie podniecacie :P
<| MICHAŁ |>
22-02-2011, 18:03
wieś tańczy i śpiewa....
Właśnie ciekawy jestem jak biała wersja po kilku latach takiego przytulania by wyglądała. Po działaniu potu, nie zawsze idealnie czystych dłoni itd.
On jest olejną pociągnięty i na pewno załączają korektor do pudła. Odpadnie, nakładasz, jak nowe. W słoneczny dzień może kontrować światło.
Czerwony jest ładniejszy:-D
A ja Wam mówię, że to stylowa wersja wizytowa dla Pań, torebki teraz duże, z 50tką się zmieści aż nad to.
Pozdrawiam,
AMI
Desperados
22-02-2011, 20:12
http://fotoblogia.pl/2009/05/25/biala-edycja-limitowana-nikona-d3 tutaj macioe wiecej kolowoych D3 :D
Ale chyba ten czerwony Najładniejszy :P
Wydaj mi sie ze ta kolorowa linia puszek nie istnieje.. no chyba ze sie mylę ;)
mnie by sie podobało moro :D
Ciekawe czy pod gumami tez bialy, bo bedzie przypal jak sie odkleja po paru miesiacach...
National
22-02-2011, 21:17
A nie ma różowego? ;)
Ciekawe czy pod gumami tez bialy, bo bedzie przypal jak sie odkleja po paru miesiacach...
I w serwisie by Ci czarne wkleili ;d
http://fotoblogia.pl/2009/05/25/biala-edycja-limitowana-nikona-d3 tutaj macioe wiecej kolowoych D3 :D
Ale chyba ten czerwony Najładniejszy :P
Wydaj mi sie ze ta kolorowa linia puszek nie istnieje.. no chyba ze sie mylę ;)
Wersja moro wygląda bardzo do rzeczy.
Sapphiron
23-02-2011, 14:50
no wersję moro to bym sam dziabnął. BIała wersja niestety do kitu, czerwona jeszcze ujdzie...
a to gówienko z Brucem Lee to już przeginka totalna...
photoaction
23-02-2011, 14:50
owszem moro fajna, piszą że idealny dla fotografów przyrody... trochę bzdura, bo co zmieni kawałek moro skoro aparat i tak czarny. Lepiej kupić czarną puszkę w normalnej cenie a za resztę kuić dobre jasne tele.
GrzesiekM
23-02-2011, 15:55
no jeszcze niech Svarovskim go wykleją i piórko dadzą do kit`a, że by je sobie fotografi włożył w... kapelutek ... :)
Nikoś jest jak Ford T... może być w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny!
Marta Baranowska
23-02-2011, 19:57
a mi sie pooodoobaaa
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.