PDA

Zobacz pełną wersję : The art of flight - trailer [polecam!]



locos
19-02-2011, 01:17
na pelnym ekranie najlepiej, wiec nie bezposrednio na forum, ale na youtubie (http://www.youtube.com/watch?v=kh29_SERH0Y)
.
.
.
.
jakie odczucia?

moje - zajefajne, ale mogliby sie obyc bez sponsorow w tle. Obejrzec do konca jednak warto!

Kwiatek111
19-02-2011, 01:38
Dobre, czekam na wiecej

iroyork
19-02-2011, 01:53
Piekna sprawa, wlasnie wrocilem z Wyoming, gdzie z kumplem jezdzilismy poza szlakami. Tez mamy filmik ale troche mu brakuje do tego:)

[Mariusz]
19-02-2011, 01:56
Filmik wypas. Montaż, zdjęcia, muzyka lux :-D

grzegorzant
19-02-2011, 16:17
orzesz :)
chociaż jak mi ostatnio parapeciarz przejechał po nartach w sytuacji dość ekstremalnej, to jak widzę deskę ....

lechu92
19-02-2011, 18:15
moje - zajefajne, ale mogliby sie obyc bez sponsorow w tle. Obejrzec do konca jednak warto!



Bez tych sponsorów w tle, pewnie by ten film nie powstał ;)

kaczor-d3
19-02-2011, 21:18
magia, za co red bull sie nie wiezmie zawsze jest to najlepsze!

costi
19-02-2011, 22:48
Piekne zdjecia.

Red Bull nie szczedzi kasy na realizacje roznych odjechanych pomyslow i to widac - swietne plenery i cudownie przedstawione.

Marcin Borkowski
19-02-2011, 23:31
czekam na więcej!
mega

Tworas
20-02-2011, 00:44
rewelacja...!

Motorniczy
20-02-2011, 00:56
magia, za co red bull sie nie wiezmie zawsze jest to najlepsze!

Widzisz , czego się nie robi aby sprzedać truciznę ? :)

aboutalithium
20-02-2011, 01:05
Juz chyba kompletnie jestm nastawiona na 100% foto - zamiast 'flight' przeczytalam "light"...i wlaczylam YouTube z mysla, ze ogladne filmik o swietle/lampach w fotografii...

R0bert
20-02-2011, 01:14
moje - zajefajne, ale mogliby sie obyc bez sponsorow w tle.

a najdrozsze filmy snowboardowe to sie z wlasnej kasy robi.
(jakby ktoś nie wiedział, poprzedni film tej samej ekipy, That's It That's All, byl najdrozszym filmem snowboardowym w histori).

Szkoda, ze tak dlugo trzeba czekac

kaczor-d3
20-02-2011, 02:03
Polecam film CLAIM, rowniez robiony przez red bulla, ma juz ladnych pare lat i jak narazie nikt nie jest w stanie go pobic.
trailer, link (http://www.youtube.com/watch?v=3sSwo1-SGpY)

woytec60
20-02-2011, 09:16
Robi wrażenie.
Czekam na następne odcinki.

mklonizer
20-02-2011, 10:34
hehehe takie filmy nie maja racji bytu bez sponsorów, Travis Rice zapytany w warszawie podczas premiery jaki był budżet That's It That's All tylko się uśmiechnął i powiedział że wielkości średniej hollywoodzkiej produkcji. Od lat oglądam filmy snowboardowe począwszy od True Life. Wszystkie produkcje Robotfood, Standard Films, Absinthe Films jak i te mniej znane ale równie dobre Think Thank, Finger On Da Trigger co rok prezentują coraz wyższy poziom. Ale Brain Farm swoim That's It, That's All rozwalił wszystko w 2008 roku. Zapowiada się na to że The art of flight zrobi to samo :)

ps jeszcze taka ciekawosta nie wiadomo ile wyszło płyt z filmem That's It, That's All na DVD ale za pośrednictwem strony kupienie filmu graniczyło z cudem

everyman
20-02-2011, 13:08
Taki duży internet, a wszyscy oglądają to samo. :D Widziałem trailer jakieś trzy dni do tyłu i od tego czasu już z trzy razy sobie go ponownie włączyłem. Robi wrażenie, a cała produkcja zapowiada się imo smakowicie. Ech, jak się ogląda to można się rozmarzyć. Ciekawe czy w swoim życiu osiągnę chociaż 20% poziomu takiej jazdy. ;)

Psychotrop
20-02-2011, 14:53
Red Bull nie szczedzi kasy na realizacje roznych odjechanych pomyslow i to widac

bo mają "przykręconego" szefa :)
oglądałem kiedyś prog. o kolekcjonerze samolotów.
gość coś tam odrestaurowywał, jeździł po świecie i skupował części ...
gdzieś przypadkiem spotkał tego szefa Red Bulla, pogadali, ten sfinansował i tak się zaczęło ...
napierwej samoloty, potem różne imprezy ...
generalnie oni mogli by już przestać produkować tego redbulla :)

locos
20-02-2011, 18:14
Bez tych sponsorów w tle, pewnie by ten film nie powstał ;)


a najdrozsze filmy snowboardowe to sie z wlasnej kasy robi.


zgadzam sie, ja mialem na mysli to, ze sponsorzy mogli by sie ujawnic na samym koncu, a nie w srodku, bo psuja ladne kadry ;]

generalnie to wspomnialem o tych reklamach, bo jest ich juz tyle wszedzie, ze nawet takie wstawki mnie zniechecaja, w tym trailerze w duzo mniejszym stopniu, ale pierwsze odczucia mialem takie, ze co piec sekund bede widzial nowe logo firmy, ktora sie dolozyla do budzetu


Polecam film CLAIM, rowniez robiony przez red bulla, ma juz ladnych pare lat i jak narazie nikt nie jest w stanie go pobic.
trailer, link (http://www.youtube.com/watch?v=3sSwo1-SGpY)
a ja mysle, ze "art of flight" spokojnie da mu rade (przy zalozeniu, ze film bedzie rownie dobry jak trailer).


Taki duży internet, a wszyscy oglądają to samo. :D Widziałem trailer jakieś trzy dni do tyłu i od tego czasu już z trzy razy sobie go ponownie włączyłem...
bo w tym duzym interenecie coraz mniej tresci godnych uwagi niestety ;)

kaczor-d3
20-02-2011, 18:48
Widze ze na forum nie ma, wiec polecam aby zobaczyc zdjecia z konkursu foto organizowanego przez red bulla- red bull illume link (https://www.redbullillume.com/)

kryzys
20-03-2011, 23:31
wreszcie produkcja która być może pobije "That's It That's All" !!!!

kuman
21-03-2011, 00:12
wreszcie produkcja która być może pobije "That's It That's All" !!!!

moim zdaniem ''deeper'' jeremy jones'a (http://www.youtube.com/watch?v=Cu5jGnXOFgc) pobił ''that's it that's all'', oczywiście czekam na ''art of flight'' :)

Azazel85
21-03-2011, 01:09
Ja tylko mam nadzieję wydadzą to w Blu-Ray, co by tym wszystkim oczy można było sycić ;) Ba...to bym nawet w 3d "se" obejrzał :)
Bo DVD to by była zbrodnia wg mnie... :)

doktor
21-03-2011, 14:49
Mam gdzieś budżety i sponsorów. Miałem jechać na dechę w Alpy w przyszłym tygodniu i się pochorowałem. Ten film nie działa na mnie leczniczo

TomaszR
22-03-2011, 01:20
Cóż, mnie też w tym roku ominęło porządne jeżdżenie. Parę godzin na polskich i czeskich stokach ciężko tak nazwać...
"Art of Flight" robi piorunujące wrażenie... Tylko kołacze mi się myśl: dlaczego w całym tym filmiku pokazano JEDNO lądowanie?... :)
Wiem, bo chodzi o latanie, nie o lądowanie? :)

Zuzus
22-03-2011, 09:54
TomaszR to jest trailer, stad urywki lotów bez lądowań czy najazdów... wybrane najbardziej efektowne fragmenty.

TomaszR
22-03-2011, 10:13
Wiem, wiem... :)
Tylko to takie trochę niepokojące ;)

mklonizer
22-03-2011, 11:38
bez obaw większość trików jest "odjechanych"

cześć Zuzuś :)

everyman
04-10-2011, 23:25
Przyznaję się bez bicia, że nie wytrzymałem i wczoraj na dobranoc obejrzałem cały film... teraz pora kupić go w HD. ;)

mklonizer
04-10-2011, 23:53
ja czekam aż będzie w iTunes :)

tharkun
18-11-2011, 20:04
Jest możliwość otrzymania darmowych biletów na Art of Flight (premiera 23 listopada).
Dzisiaj rano jeszcze były dostępne, info : http://www.redbullmobile.pl/theartofflight/

costi
18-11-2011, 20:31
Bleh, Warszawy już(?) nie ma.

Locter
18-11-2011, 21:29
Filmik fajny, montaż i muzyka - godne oscara, bohaterowie natomiast - troszkę nienormalni.

Gomad
18-11-2011, 23:11
bohaterowie natomiast - troszkę nienormalni.

a ja mysle, że bardzo podkreślaja film i ich podejscie do tego co robią. Film robi naprawde swietne wrazenie i polecam kazdemu.

Jakos Blue Ray wymagana :)

tompsl
20-11-2011, 12:35
kurcze,
obejrzałem - wiadomo, film wypas... ale jakoś ten, tego... no nie wiem:)
zaraz po nim załączyłem 'life cycles' - dopiero oba razem zadziałały;)

pozdr.

Megazordon
20-11-2011, 18:11
kurcze,
obejrzałem - wiadomo, film wypas... ale jakoś ten, tego... no nie wiem:)
zaraz po nim załączyłem 'life cycles' - dopiero oba razem zadziałały;)

pozdr.

Life Cycles miażdży pod każdym względem. Podobnie, jak The Art of Flight.

adrian3202
20-11-2011, 18:19
canon też się wstrzelił jak widać EOS1 hmm..? ;-)

tompsl
20-11-2011, 22:41
Life Cycles miażdży pod każdym względem....

prawda, 'Life Cycles' miażdży... z Kol. Megazordonem zalecamy wszystkim...

yo;)

KaleidoStar
21-11-2011, 17:06
A ja właśnie obejrzałam tę zapowiedź i bardzo chcę więcej...
0xV_N5nLEs0

Yanluk
22-11-2011, 09:17
Ja zalapalem sie na Art of Flight w kinie - REWELACJA
O La Nina nie wiedzialem, ale zapowiada sie rowniez konkretnie.

!AGresT
22-11-2011, 09:20
Bleh, Warszawy już(?) nie ma.

Raczej nie było od początku. W Warszawie była "główna" premiera z udziałem twórców i deskarzy, więc chyba było biletowane.

Megazordon
23-11-2011, 15:00
Ja zalapalem sie na Art of Flight w kinie - REWELACJA
O La Nina nie wiedzialem, ale zapowiada sie rowniez konkretnie.

A ja się nie załapałem. Drukując voucher 21 listopada, okazało się, że bilety można było wymieniać tylko do 20, ale o tym nigdzie ani słowa nie było. Chciałem zadzwonić do kina w tej sprawie, czy jest jeszcze jakaś inna możliwość, żeby na ten seans się dostać, ale oczywiście nikt nie odbiera od wczoraj, a jechać na drugi koniec miasta, żeby mnie z kwitkiem odprawili, nie zamierzam.

tharkun
23-11-2011, 15:54
Małe zamieszanie z tym zrobili na stronie red bulla jest info że:
Zarejestruj się, odbierz voucher i wymień go na prawdziwy bilet w kasie wybranego Multikina najpóźniej do 23. listopada.

Ale voucher ma datę ważności do 20.11.2011.

Megazordon
23-11-2011, 17:30
Dlatego zirytowałem się tym nieziemsko, w momencie, gdy wyświetliła mi się podstrona z voucherem do wydrukowania, na którym widniała data ważności do 20.11.2011. Niestety, żyjemy w takim kraju, gdzie wiele rzeczy robi się i organizuje na szybko i bez zastanowienia, szczególnie gdy to coś jest za darmo.

TomaszR
24-11-2011, 17:32
Eh, nie miałem szansy wczoraj wybrać się do kina... Zdaje się, że to był jednorazowy seans? (nie ma mowy o tym w repreturze poznańskiego Multikina).

Adamson
24-11-2011, 22:59
Eh, nie miałem szansy wczoraj wybrać się do kina... Zdaje się, że to był jednorazowy seans? (nie ma mowy o tym w repreturze poznańskiego Multikina).

niestety tak, rozmawiałem z Panią z multikina i powiedziała, że to coś ala "koncert" - jest raz i koniec....
Czy ktoś wie gdzie można ten film kupić, żeby w domowym zaciszu obejrzeć ?:)

AnThRaX
25-11-2011, 17:28
niestety tak, rozmawiałem z Panią z multikina i powiedziała, że to coś ala "koncert" - jest raz i koniec....
Czy ktoś wie gdzie można ten film kupić, żeby w domowym zaciszu obejrzeć ?:)

Raczej kiedy premiera, bo to zakup obowiązkowy. Film mi się bardzo podobał szczególnie w jakoście 1080p.
Teraz tylko czekać, aż wyjdzie w PL na Blue Ray!

tharkun
25-11-2011, 22:50
Film można kupić w iTunes Store http://itunes.apple.com/pl/movie/the-art-of-flight/id456513023