PDA

Zobacz pełną wersję : Biura podróży



tomko
18-02-2011, 13:37
Witam,
Chciałbym się was poradzić w kwestii biur podróży.
Które jest godne polecenia a które omijać szerokim łukiem.

Nie mam doświadczenia w tej kwestii. Będzie to pierwszy raz i nie chciałbym się naciąć. Zakupu planujemy dokonać do końca lutego - wiele biur oferuje zniżki. w grę wchodzi wyjazd do Hiszpanii lub Grecji.

Jeżeli macie też jakiś sugestie na jakie zapiski w umowie zwrócić uwagę będę wdzięczny.

Pomożecie ? ;)

Pozdrawiam
Tomek

stock
18-02-2011, 13:52
w obecnej sytuacji na pewno duże biuro :) Triada, Neckermann, ScanHoliday, Wezyr (choć oni Turcja). małe biura z kioskach ruchu z super cudnymi ofertami bym sobie odpuścił. Lepiej drożej i bezpieczniej :)

georghe
18-02-2011, 14:14
Do tych godnych polecenia dołożyłbym TUI i Sky Club. To drugie "przerobiłem" w ub. roku dwa razy i zdecydowanie OK.

matteo_
18-02-2011, 15:54
A ja polecam Alfa Star - jest także OK.

RaV_Zory
18-02-2011, 17:08
Również polecam Sky Club. Korzystałem z ich oferty pare razy i było bez problemów. W zeszłym roku byłem akurat na Krecie

verus
18-02-2011, 17:21
Hiszpania i Grecja to kraje, do których nie jest zbyt daleko i są na tyle cywilizowane, że płacenie pośrednikowi za pobyt w nich jest zbędny.

MAGNETO
19-02-2011, 12:52
Z Triadą byłem parę razy , w tym w Grecji ( hotel Theoxenia) . Jeżeli nie przeszkadza Ci brak rezydenta albo np rezydent bezzębny :-) ( takiego mieliśmy w Tunezji) to można jechać . Tanie biuro dla niewymagających. Alfa star - byłem raz w Turcji , rezydent kompetentny i urodziwy :-) , chyba jednak poziom uslug wyższy niż w Triadzie...

Pienia
19-02-2011, 20:54
latałem sporo razy z itaką i sky clubem, polecam, wszystko bardzo oki...

tomko
24-02-2011, 13:26
Dzięki za odzew.
Przejrzałem oferty polecanych biur.
Wybór padnie na Sky club albo Itakę, kierunek Hiszpania - najbardziej odpowiadające terminy wylotów.
Pozdrawiam

polo
24-02-2011, 19:28
Itaka, Tui, Neckerman - można brać niemal w ciemno

sinner
24-02-2011, 21:18
tylko absolutnie nie dać się nabrać na niezmienność ceny i dziwnie popularne pod koniec tamtego roku firsty
trzy hotele, które mam upatrzone na kwiecień/maj potaniały już po blisko 500 pln od jesieni ...