PDA

Zobacz pełną wersję : maskowanie napisow na puszkach



br3
17-02-2011, 13:53
Siema,
mam takie pytanko - czy ktos z was - a obstawiam ze tak - zakleja napisy z nazwa modelu lub producenta, typu NIKON czy D300, D700, D800 :) itp... ??
jesli tak to czego do tego uzyawcie ?? bo ja kiedys zakleilem zwykla czarna tasma napis na lampie i klej ostro wyzarl plastki, wiec lipa..
Z drugiej strony, nie kazda tasma trzyma sie na "metalowej" obudowie drozszych puszek...
Macie moze cos sprawdzonego ??

Paweł Kania
17-02-2011, 14:20
Tessa, trzymie sie 3 miesiac, tylko z Sigmy schodzi :)

marszull
17-02-2011, 14:21
powertape czarny

JK
17-02-2011, 14:42
Do super skutecznego usunięcia tych oznaczeń możesz użyć przecinaka, młotka, pilnika, albo szlifierki kątowej. Jak chcesz mniej skutecznie, to są taśmy, farby, szpachle i inne wynalazki.

Było już o tym tyle razy, że wystarczy poszukać w archiwum.

Zamykam.