br3
17-02-2011, 13:53
Siema,
mam takie pytanko - czy ktos z was - a obstawiam ze tak - zakleja napisy z nazwa modelu lub producenta, typu NIKON czy D300, D700, D800 :) itp... ??
jesli tak to czego do tego uzyawcie ?? bo ja kiedys zakleilem zwykla czarna tasma napis na lampie i klej ostro wyzarl plastki, wiec lipa..
Z drugiej strony, nie kazda tasma trzyma sie na "metalowej" obudowie drozszych puszek...
Macie moze cos sprawdzonego ??
mam takie pytanko - czy ktos z was - a obstawiam ze tak - zakleja napisy z nazwa modelu lub producenta, typu NIKON czy D300, D700, D800 :) itp... ??
jesli tak to czego do tego uzyawcie ?? bo ja kiedys zakleilem zwykla czarna tasma napis na lampie i klej ostro wyzarl plastki, wiec lipa..
Z drugiej strony, nie kazda tasma trzyma sie na "metalowej" obudowie drozszych puszek...
Macie moze cos sprawdzonego ??