Zobacz pełną wersję : chwale sie vol2 :)
shaddixx
16-02-2011, 13:24
lookajta!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.shaddixx.com/blog/2011/02.04_stunt_international/stunt_cover.jpg)
więcej tu:
http://shaddixx.com/blog/2011/02/16/stance-magazine/
gratulacje !! Znaleźli Cię/sam się zgłosiłes/byłes tam robic foty ?
shaddixx
16-02-2011, 15:33
Widzieli zdjęcia z mojego pobytu na chorwacji gdzie robiłem windsurfing, przypadkiem pokazałem trochę kite'u. Zobaczyli i poszło;)
Gratki, fajne foty w gazecie:)
Widzieli zdjęcia z mojego pobytu na chorwacji gdzie robiłem windsurfing, przypadkiem pokazałem trochę kite'u. Zobaczyli i poszło;)
no i piknie :) Światła kariera przed Tobą :)
shaddixx
16-02-2011, 16:26
no i piknie :) Światła kariera przed Tobą :)
Polać koledze;) Oby.
heheh - wróciłem z pracy. Juz polane :) Zdrówko piwnie :)
Robson_87
16-02-2011, 22:16
gratuluje;-)
shaddixx
18-02-2011, 19:09
Wygenerowaliscie taki ruch ze mi stronę zablokowali na dwa dni:p
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.