PDA

Zobacz pełną wersję : chwale sie vol2 :)



shaddixx
16-02-2011, 13:24
lookajta!


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.shaddixx.com/blog/2011/02.04_stunt_international/stunt_cover.jpg)

więcej tu:

http://shaddixx.com/blog/2011/02/16/stance-magazine/

stock
16-02-2011, 14:25
gratulacje !! Znaleźli Cię/sam się zgłosiłes/byłes tam robic foty ?

shaddixx
16-02-2011, 15:33
Widzieli zdjęcia z mojego pobytu na chorwacji gdzie robiłem windsurfing, przypadkiem pokazałem trochę kite'u. Zobaczyli i poszło;)

mycza
16-02-2011, 15:50
Gratki, fajne foty w gazecie:)

stock
16-02-2011, 15:53
Widzieli zdjęcia z mojego pobytu na chorwacji gdzie robiłem windsurfing, przypadkiem pokazałem trochę kite'u. Zobaczyli i poszło;)

no i piknie :) Światła kariera przed Tobą :)

shaddixx
16-02-2011, 16:26
no i piknie :) Światła kariera przed Tobą :)

Polać koledze;) Oby.

stock
16-02-2011, 17:22
heheh - wróciłem z pracy. Juz polane :) Zdrówko piwnie :)

Robson_87
16-02-2011, 22:16
gratuluje;-)

shaddixx
18-02-2011, 19:09
Wygenerowaliscie taki ruch ze mi stronę zablokowali na dwa dni:p