PDA

Zobacz pełną wersję : Zabawa w RAWki no 15 - GŁOSOWANIE



sea21
15-02-2011, 01:29
Zapraszam do głosowania: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=172386

Sebastianito
15-02-2011, 15:42
zaglosowalem.

conra
15-02-2011, 21:37
+1
mam dwóch faworytów jednak jeden wygrał i dostał głos :)

Martini30
15-02-2011, 21:39
Yeahhh... tyż zagłosowałem. Ciężki wybór (bo prace podobne) ale... padł

Maciek R
15-02-2011, 23:24
Ja też zagłosowałem, jak dla mnie - 1 faworyt, który bardzo się wyróżnia.

Tak sobie myślę, że w następnej edycji chcę wziąć udział. :mrgreen: