Zobacz pełną wersję : Zabawa w RAWki no 15 - GŁOSOWANIE
Zapraszam do głosowania: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=172386
Sebastianito
15-02-2011, 15:42
zaglosowalem.
+1
mam dwóch faworytów jednak jeden wygrał i dostał głos :)
Martini30
15-02-2011, 21:39
Yeahhh... tyż zagłosowałem. Ciężki wybór (bo prace podobne) ale... padł
Maciek R
15-02-2011, 23:24
Ja też zagłosowałem, jak dla mnie - 1 faworyt, który bardzo się wyróżnia.
Tak sobie myślę, że w następnej edycji chcę wziąć udział. :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.