Fidosanok
14-02-2011, 23:14
Witam! Proszę o pomoc. Padł mi komputer i kupiłem nowy. Przepadły wszystkie "ulubione". Jestem zalogowany na pewnym forum związanym z fotografią dziecięcą. Kiedyś natknąłem się na linka na którymś z forów: albo naszym, albo cyberfoto.pl. Zdaje się że któryś użytkownik z tych forów współtworzył to forum które mi się "zagubiło". Niestety dawno tam nie zaglądałem i za zbója nie mogę sobie przypomnieć adresu. Miało ono jakąś taką zielonkawą szatę graficzną o ile sobie przypominam. Google nie pomaga, bo wyskakuje mnóstwo innych adresów, ale do tej pory nie trafiłem. Może ktoś z Was przez przypadek kojarzy to forum? Było to forum stricte poświęcone fotografii dziecięcej.
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!