Zobacz pełną wersję : Aparat - komputer po WiFi
Sculptoris
13-02-2011, 20:17
Ktoś tego (http://petetek.blogspot.com/2009/05/50-wireless-tethering-solution.html) próbował? Taka bezprzewodowa łączność fajna sprawa, ale WT-4a jak dla mnie trochę za drogie.
Chociaż nie do końca załapałem fragment o zasilaniu i kablu... tam jest coś jakby "stacja dokująca", do której jest wpinany kabel USB, z mikro po drugiej stronie. Ale co to dokładnie jest?
Szprychu
13-02-2011, 21:07
Gdzieś nie dawno był wątek o rozwiązaniach bezprzewodowych, m.in. znalazł się ten link tam.
Poszukaj, ale z tego co pamiętam nikt się nie przyznał do korzystania z tego patentu.
Sculptoris
13-02-2011, 21:19
Dzięki, po linku znalazłem dwa wątki, ale faktycznie - niewiele konkretów. Dowiedziałem się jednak o bezprzewodowych SD - Eye-Fi. Ktoś się tym bawił? Zastanawia mnie czy jest to kompatybilne z D80.
Szprychu
13-02-2011, 22:33
Tak, jest kompatybilne z D80. Kilka osób się bawiło z EyeFi i wypowiadali się na forum.
Sculptoris
13-02-2011, 22:45
Tragicznie ze mną ostatnio, bo straszna pomroczność mnie ogarnia i to w tak banalnych kwestiach jak np. wyszukiwarka ;-) Dzięki, znalazłem i to nawet dość świeży wątek :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.