PDA

Zobacz pełną wersję : roczniki FOTO-KURIER i FOTO



ktm777
13-02-2011, 17:58
Witam,
mam kilka roczników Foto-Kurier i Foto z lat 2000-2010 (niekompletne!). Może znacie jakieś koło fotograficzne w okolicach Szczecina które byłoby zainteresowane takimi rzeczami? U mnie niestety brak miejsca a szkoda mi to wywalić na makulaturę.
Oczywiście bezpłatnie, w razie czego pomogę również w transporcie.

Jest też klikanaście roczników MURATORA, jeśli się ktoś w okolicy przymierza do budowy - również odstąpię.

pzdr
MK

sinner
13-02-2011, 18:55
o tym muratorem byłbym zainteresowany nawet z opcją obejrzenia i oddania komuś dalej
napiszę na priv