PDA

Zobacz pełną wersję : Czy nikoś mógłby przeżyć coś takiego??



fishu17
12-02-2011, 21:16
http://www.youtube.com/watch?v=Knbp2-3AiuI

morzon
12-02-2011, 21:24
"Pżeżyć" nie ma szans.

hostman22
12-02-2011, 21:26
pżeżyć
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/czysciszmimonitor-1.gif
źródło (http://klubkm.pl/forum/images/smilies/czysciszmimonitor.gif)

KUBACZ
12-02-2011, 21:32
wedłók mnie cienszko. Ale jakby wysószyć go na gżejniku morze by działał

arturmsi
12-02-2011, 21:40
wedłók mnie cienszko. Ale jakby wysószyć go na gżejniku morze by działał

<brawo> :D sam chciałem podobnie napisać ;p

onia
12-02-2011, 21:51
próbowałem przed chwila w wannie z d300s ... daje rade ... spróbuj ze swoim d90 tez powinno być ok ...
to ze aparat to elektronika to przereklamowane ... w wodzie na pewno nic mu się nie stanie ... uwierz ... próbuj baw się ...

JURAS12
12-02-2011, 21:55
... w wodzie na pewno nic mu się nie stanie ... uwierz ... próbuj baw się ...

... a on i tak "pżeżyje"...

dzejms
12-02-2011, 21:58
o Jezó...

plusfoto
13-02-2011, 00:19
Idem siem kompać

fIlek
13-02-2011, 00:20
Nooo, niech to tylko Krzyś zobaczy :lol:

!AGresT
13-02-2011, 00:33
Nooo, niech to tylko Krzyś zobaczy :lol:

Już zobaczył. Teraz leży nieprzytomny pod biurkiem :)

edit: jaki aparat?, obejrzałem cały filmik i nie zauważyłem aparatu ;)

puchbeary
13-02-2011, 01:04
Jeśli uwzględnić lokalizację kolegi wątkozapoczątkowywacza to być może zasady polskiej ortografii nie są mu tak bliskie jak nam.

fIlek
13-02-2011, 01:08
Jeśli uwzględnić lokalizację kolegi wątkozapoczątkowywacza to być może zasady polskiej ortografii nie są mu tak bliskie jak nam.

Litości! Już nawet google translator dałby radę ;)

docxxx
13-02-2011, 11:21
A co jest dziwnego w tym filmie? Wziela zepsuty aparat pod wode. Ot co. Nikt przeciez nie widzial, ze on dzialal i zrobil zdjecia.

woytec60
13-02-2011, 11:30
W filmie nic.
Za to w tytule wątku...

mazilis
13-02-2011, 11:31
Ale, pod warunkiem że woda w basenie destylowana i nikt nie sikał wcześniej do basenu... szanse są

eagis
13-02-2011, 12:27
zamordójemy Ekoneta....

mateo912
13-02-2011, 12:30
zamordójemy Ekoneta....

po co ?;)
Eko jak zobaczy ten wątek sam popełni rytualne sepuku :D

ptero
13-02-2011, 12:32
Już zobaczył. Teraz leży nieprzytomny pod biurkiem :)

edit: jaki aparat?, obejrzałem cały filmik i nie zauważyłem aparatu ;)

:):):):):)

barracuda
13-02-2011, 13:04
próbowałem przed chwila w wannie z d300s ...

A foty można gdzieś obejrzeć?:)

Dorian
13-02-2011, 13:16
Muj Borze! :shock: Moderatorzy, zmieńcie tytuł wątku, chcecie nam Krzysia zabić? ;)

Powracając do tematu filmiku... po co zakładała później torbę na aparat? Bez niej pewnie zdjęcia by były bardziej ostre. ;)

mateo912
13-02-2011, 13:20
Muj Borze! :shock: Moderatorzy, zmieńcie tytuł wątku, chcecie nam Krzysia zabić? ;)

Powracając do tematu filmiku... po co zakładała później torbę na aparat? Bez niej pewnie zdjęcia by były bardziej ostre. ;)

Sam nie lepszy :D

Dorian
13-02-2011, 13:26
:lol::lol:
Po prostu wiem, że jak zobaczy tytuł wątku to już nawet nie da rady tutaj zajrzeć. :mrgreen: ;)

jackrabbit
13-02-2011, 13:43
te, Dorian, avatar Ci sie starzeje :mrgreen:

Dorian
13-02-2011, 13:49
Bo czas leci... ;) :)

ekonet
13-02-2011, 13:55
Eko jak zobaczy ten wątek sam popełni rytualne sepuku :D
Szukam nowej paczki Gilette. ;)


Muj Borze! :shock: Moderatorzy, zmieńcie tytuł wątku, chcecie nam Krzysia zabić? ;)
Okrutnicy.


Sam nie lepszy :D
Że ja...?

:lol::lol:
Po prostu wiem, że jak zobaczy tytuł wątku to już nawet nie da rady tutaj zajrzeć. :mrgreen: ;)
Ledwie brnę. ;)

onia
13-02-2011, 14:59
A foty można gdzieś obejrzeć?:)

Wywołam to "pokosze" :)

swider
13-02-2011, 15:22
Przykro mi, że zepsułem Wam zabawę, ale musiałem to poprawić... no musiałem... ;)

mateo912
13-02-2011, 15:27
Przykro mi, że zepsułem Wam zabawę, ale musiałem to poprawić... no musiałem... ;)

Teraz cały sens wątku zniknął:D

lechu92
13-02-2011, 23:22
Kurde faja, no, po co tyle kasy wydawałem na te zestawy do czyszczenia...