Zobacz pełną wersję : Czy nikoś mógłby przeżyć coś takiego??
http://www.youtube.com/watch?v=Knbp2-3AiuI
hostman22
12-02-2011, 21:26
pżeżyć
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/czysciszmimonitor-1.gif
źródło (http://klubkm.pl/forum/images/smilies/czysciszmimonitor.gif)
wedłók mnie cienszko. Ale jakby wysószyć go na gżejniku morze by działał
arturmsi
12-02-2011, 21:40
wedłók mnie cienszko. Ale jakby wysószyć go na gżejniku morze by działał
<brawo> :D sam chciałem podobnie napisać ;p
próbowałem przed chwila w wannie z d300s ... daje rade ... spróbuj ze swoim d90 tez powinno być ok ...
to ze aparat to elektronika to przereklamowane ... w wodzie na pewno nic mu się nie stanie ... uwierz ... próbuj baw się ...
... w wodzie na pewno nic mu się nie stanie ... uwierz ... próbuj baw się ...
... a on i tak "pżeżyje"...
plusfoto
13-02-2011, 00:19
Idem siem kompać
Nooo, niech to tylko Krzyś zobaczy :lol:
Nooo, niech to tylko Krzyś zobaczy :lol:
Już zobaczył. Teraz leży nieprzytomny pod biurkiem :)
edit: jaki aparat?, obejrzałem cały filmik i nie zauważyłem aparatu ;)
puchbeary
13-02-2011, 01:04
Jeśli uwzględnić lokalizację kolegi wątkozapoczątkowywacza to być może zasady polskiej ortografii nie są mu tak bliskie jak nam.
Jeśli uwzględnić lokalizację kolegi wątkozapoczątkowywacza to być może zasady polskiej ortografii nie są mu tak bliskie jak nam.
Litości! Już nawet google translator dałby radę ;)
A co jest dziwnego w tym filmie? Wziela zepsuty aparat pod wode. Ot co. Nikt przeciez nie widzial, ze on dzialal i zrobil zdjecia.
woytec60
13-02-2011, 11:30
W filmie nic.
Za to w tytule wątku...
Ale, pod warunkiem że woda w basenie destylowana i nikt nie sikał wcześniej do basenu... szanse są
mateo912
13-02-2011, 12:30
zamordójemy Ekoneta....
po co ?;)
Eko jak zobaczy ten wątek sam popełni rytualne sepuku :D
Już zobaczył. Teraz leży nieprzytomny pod biurkiem :)
edit: jaki aparat?, obejrzałem cały filmik i nie zauważyłem aparatu ;)
:):):):):)
barracuda
13-02-2011, 13:04
próbowałem przed chwila w wannie z d300s ...
A foty można gdzieś obejrzeć?:)
Muj Borze! :shock: Moderatorzy, zmieńcie tytuł wątku, chcecie nam Krzysia zabić? ;)
Powracając do tematu filmiku... po co zakładała później torbę na aparat? Bez niej pewnie zdjęcia by były bardziej ostre. ;)
mateo912
13-02-2011, 13:20
Muj Borze! :shock: Moderatorzy, zmieńcie tytuł wątku, chcecie nam Krzysia zabić? ;)
Powracając do tematu filmiku... po co zakładała później torbę na aparat? Bez niej pewnie zdjęcia by były bardziej ostre. ;)
Sam nie lepszy :D
:lol::lol:
Po prostu wiem, że jak zobaczy tytuł wątku to już nawet nie da rady tutaj zajrzeć. :mrgreen: ;)
jackrabbit
13-02-2011, 13:43
te, Dorian, avatar Ci sie starzeje :mrgreen:
Eko jak zobaczy ten wątek sam popełni rytualne sepuku :D
Szukam nowej paczki Gilette. ;)
Muj Borze! :shock: Moderatorzy, zmieńcie tytuł wątku, chcecie nam Krzysia zabić? ;)
Okrutnicy.
Sam nie lepszy :D
Że ja...?
:lol::lol:
Po prostu wiem, że jak zobaczy tytuł wątku to już nawet nie da rady tutaj zajrzeć. :mrgreen: ;)
Ledwie brnę. ;)
A foty można gdzieś obejrzeć?:)
Wywołam to "pokosze" :)
Przykro mi, że zepsułem Wam zabawę, ale musiałem to poprawić... no musiałem... ;)
mateo912
13-02-2011, 15:27
Przykro mi, że zepsułem Wam zabawę, ale musiałem to poprawić... no musiałem... ;)
Teraz cały sens wątku zniknął:D
Kurde faja, no, po co tyle kasy wydawałem na te zestawy do czyszczenia...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.