PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Ola



segl
11-02-2011, 00:09
Pierwszy raz w tym dziale, także możecie zjechać :)

MODELKA (http://www.maxmodels.pl/talaszka.html)

WIZAŻ (http://www.violet.com.pl/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sgl.nazwa.pl/forumnikon/ola1.jpg)

eagis
11-02-2011, 09:49
Oj nie...
Pierwsze skojarzenie: ta pani nie ma rzęs. Ja tak miałem jak mi karbid wybuchł prawie centralnie w twarz. Ale spoko, potem odrastają jak coś.
I tak jakby ciut nieostre.
Może bardziej doświadczonym kolegom się spodoba.

fonu
11-02-2011, 12:48
nie podoba sie mi tez - choc nie jestem bardziej doswiadczony
za bardzo skrzywiona ta pani jest

yellow
11-02-2011, 13:03
razi bak ostrosci na drugiej patrzałce :)

segl
11-02-2011, 14:21
no wiedziałem, że nic ciekawego nie napiszecie tylko same bzdury. Zdjęcie jest świadomie zrobione na f 1.4 więc jak może być ostre na całości!

onia
11-02-2011, 15:43
no wiedziałem, że nic ciekawego nie napiszecie tylko same bzdury. Zdjęcie jest świadomie zrobione na f 1.4 więc jak może być ostre na całości!

Kolego spokojniej ... wystawiasz ... licz się z tym ze ktoś napisze ze wyszło do bani ...
Dla Ciebie to bzdury ... a dla kogoś innego nie ...
Wolny kraj, każdy może napisać co mu się rzewnie podoba ...
I wystawiając zdjęcie powinieneś być na to przygotowany ... a jak to nie odpowiada to po prostu nie wystawiaj.

segl
11-02-2011, 16:50
Kolego spokojniej ... wystawiasz ... licz się z tym ze ktoś napisze ze wyszło do bani ...
Dla Ciebie to bzdury ... a dla kogoś innego nie ...
Wolny kraj, każdy może napisać co mu się rzewnie podoba ...
I wystawiając zdjęcie powinieneś być na to przygotowany ... a jak to nie odpowiada to po prostu nie wystawiaj.

ale ja nic nie mam do krytyki, po to się wystawia fote żeby poznać opinie te dobre i złe a nie takie jak wyżej

gregory_21
11-02-2011, 17:27
ale ja nic nie mam do krytyki, po to się wystawia fote żeby poznać opinie te dobre i złe a nie takie jak wyżej

No nie mów mi, że wystawiając fotkę na forum liczyłeś na konstruktywną krytykę swoich prac ;)

barracuda
11-02-2011, 19:10
no wiedziałem, że nic ciekawego nie napiszecie tylko same bzdury. Zdjęcie jest świadomie zrobione na f 1.4 więc jak może być ostre na całości!


buahahahahaha

segl
11-02-2011, 19:33
No nie mów mi, że wystawiając fotkę na forum liczyłeś na konstruktywną krytykę swoich prac ;)

trzeba żyć nadzieją :D
myślałem, ze w tym dziale usłysze przynajmniej, "źle ustawiłeś modelke", "złe oświetlenie" lub dobre :) itd.
Jakbym chciał usłyszeć że ładne/brzydkie to bym wstawił do portretu albo na digart :)

griip
11-02-2011, 19:49
Zdjęcie bardzo ładnie zaświecone, modelka niczego sobie :) Ale... Obserwuję zdjęcie i nie jest do końca przyjemne w odbiorze. Jak wiadomo ładnie wyglądają twarze symetryczne, a przechylona głowa modelki sprawia wrażenie (subiektywne) dużej asymetrii. Oko z przodu wydaje się większe a przymknięte powieki powodują dziwną minę. Kształt przejścia cieni na oku być może podkreśla ten nienaturalny efekt. Oczywiście jest to moje prywatne zdanie i pewnie się czepiam :P

Portfolio masz niezłe, niestety to zdjęcie odbiega od pozostałych.

Pozdrawiam
K.

segl
11-02-2011, 20:00
Zdjęcie bardzo ładnie zaświecone, modelka niczego sobie :) Ale... Obserwuję zdjęcie i nie jest do końca przyjemne w odbiorze. Jak wiadomo ładnie wyglądają twarze symetryczne, a przechylona głowa modelki sprawia wrażenie (subiektywne) dużej asymetrii. Oko z przodu wydaje się większe a przymknięte powieki powodują dziwną minę. Kształt przejścia cieni na oku być może podkreśla ten nienaturalny efekt. Oczywiście jest to moje prywatne zdanie i pewnie się czepiam :P

Portfolio masz niezłe, niestety to zdjęcie odbiega od pozostałych.

Pozdrawiam
K.

no wreszcie jakiś konkret, z tym okiem to faktycznie cenna uwaga - mogłem zrobić krok w lewo może by to zmniejszyło różnice w wielkości

gregory_21
11-02-2011, 20:00
Portfolio masz niezłe, niestety to zdjęcie odbiega od pozostałych.

Dokładnie to samo sobie pomyślałem jak zobaczyłem kilka innych zdjęć z tej sesji ;)

segl
11-02-2011, 20:05
Dokładnie to samo sobie pomyślałem jak zobaczyłem kilka innych zdjęć z tej sesji ;)

no sam nie wiem, może za bardzo eksperymentuje. Zostane lepiej przy standardach

eagis
11-02-2011, 20:07
A moja uwaga o niewidocznych rzęsach to nie konkret?;)
Też wszedłem na blog i tam masz o wiele lepsze zdjęcia.

segl
11-02-2011, 20:10
A moja uwaga o niewidocznych rzęsach to nie konkret?;)
Też wszedłem na blog i tam masz o wiele lepsze zdjęcia.

no wiesz może i konkret ale to raczej uwaga do modelki lub jej fryzjera. Zauważ, że na każdym ze zdjęć wygladaja tak samo, mi osobiście to nie przeszkadza.

marszull
12-02-2011, 02:04
no wiesz może i konkret ale to raczej uwaga do modelki lub jej fryzjera. Zauważ, że na każdym ze zdjęć wygladaja tak samo, mi osobiście to nie przeszkadza.

To jest uwaga do Ciebie, bo zle ustawiles modelke jesli jedno oko wyglada jak bezrzesne a na drugim rzesy widac
i przydalby sie mniejszy przechyl glowy zeby wiecej drugiego oka bylo widac

zerknalem na bloga i tam na reszcie zdjec rzesy widac...