gawar7
10-02-2011, 09:23
Dzień dobry,
Mam taki problem z aparatem Nikon D40:
Prześwietla zdjęcia zrobione na automacie z użyciem lampy :(
http://gawar7.neostrada.pl/1.jpg
http://gawar7.neostrada.pl/2.jpg
Część zdjęć jest zrobiona prawidłowo.
Z moich obserwacji wynika iż aparat uruchamia lampę z różną mocą - efektem jest brak powtarzalności naświetlenia.
Może ktoś ma jakąś radę - oprócz wysłania do serwisu.
Pozdrawiam
Mam taki problem z aparatem Nikon D40:
Prześwietla zdjęcia zrobione na automacie z użyciem lampy :(
http://gawar7.neostrada.pl/1.jpg
http://gawar7.neostrada.pl/2.jpg
Część zdjęć jest zrobiona prawidłowo.
Z moich obserwacji wynika iż aparat uruchamia lampę z różną mocą - efektem jest brak powtarzalności naświetlenia.
Może ktoś ma jakąś radę - oprócz wysłania do serwisu.
Pozdrawiam