PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoekspedycja Paryż - smutno i melancholijnie



Grzesiek_G
09-02-2011, 20:57
Zdjęcia zrobiłem w maju 2010 roku w luksusowych dzielnicach Paryża oraz na cmentarzu Montmarte. Po więcej zapraszam na stronę oraz do wątków zdjęciowych. Inspiracją do powstania filmu był wpis, w którymś z moich wątków stwierdzający że jakiś smutny ten Paryż.. .
Wtedy faktycznie do mnie dotarło, że mimo koloru i blichtru, bardzo dobrej atmosfery oraz świetnej ekipy, z która robiłem zdjęcia Paryż właśnie takie wywarł wrażenie.
Proszę o oglądanie wyłącznie z dźwiękiem.

Zdjęcia: ja
Podkład muzyczny: Guy Farley

Zapraszam.
Ps. Nie umiem wstawiać filmów z jutuba :) Jak jakiś kolega moderator będzie umiał to poprawić, by lepiej wyglądało i dało się dać pełny ekran, to bardzo poproszę.


0TSH0Eq1iUA&hd=1

Michał Jędrak
09-02-2011, 22:14
No jak żeś spaprał zdjęcia, to nie dziwne, że ludziom się smutno robiło :-)

A tak na serio to śliczne fotki, bardzo ładnie zgrane z muzyką. Jest na co popatrzeć.

mirek
13-02-2011, 09:25
Bardzo ladnie to pokazales :)
Calosc podoba sie muzyczka super dobrana!!!
Pozdrawiam i poprosze o jeszcze :mrgreen:

amirez
13-02-2011, 17:16
Ładne. Ciekawie wyszło - na smutno, tak jak w założeniach było.

Grzesiek_G
14-02-2011, 06:40
Dzięki za przychylne komentarze.

robcjak
17-02-2011, 12:11
Podoba mi się...jest klimat...

Motorniczy
15-05-2011, 12:11
I o to chodzi.

Grzesiek_G
26-01-2012, 13:40
Nie pamiętam, w międzyczasie się przesiadłem na inny system operacyjny :)

eSPe
27-01-2012, 00:58
Świetne. Gratuluję.

Robert_P
27-01-2012, 09:40
Kurcze Grzesiek musisz umieścić ostrzeżenie przed odtwarzaniem tego filmu bo dołujący jest , zdjęcia + muza robi wrażenie...
Niestety bywając na wakacjach gdzie bawimy się i wypoczywamy jest również ten drugi świat gdzie nie wszystko jest tak kolorowe jak nam się wydaje , jeśli widzimy i tę drugą stronę to znaczy że jesteśmy wrażliwi tak jak Ty Grzesiu :)
Pozdrówka

Pawel92
28-01-2012, 20:42
Wybacz, ale nie jestem zwolennikiem tych zdjeć (filmu). Jak oglądam tego typu zdjęcia, to zawsze się zastanawiam o co autorowi chodziło? A sam Paryż nie ma tutaj akurat najmniejszego znaczenia.

admin
03-02-2012, 13:55
Ja zaś widzę o co autorowi chodziło. Mam podobny poziom wrażliwości (nie wiem czy to plus czy minus) i dostrzegam w tych zdjęciach moc. Może muzyka odrobinę zbyt patetyczna ale do tych "obrazków" pasuje. Chciałbym zobaczyć więcej.

Panerai
02-04-2013, 14:39
Klimatyczne, piękne, nostalgiczne. Muza ok, fotki ok. Wydaje mi się, że fotografie szły ciutkę za szybko... a może chciałem by prezentacja trwała dłużej ?!
Bardzo mi się podoba !
Program do prezentacji PHOTODEX, ProShow Producer ...

Grzesiek_G
04-04-2013, 14:39
Klimatyczne, piękne, nostalgiczne. Muza ok, fotki ok. Wydaje mi się, że fotografie szły ciutkę za szybko... a może chciałem by prezentacja trwała dłużej ?!
Bardzo mi się podoba !
Program do prezentacji PHOTODEX, ProShow Producer ...


Dziekuję za opinię, zdaje się że to było ProShow Gold (http://www.photodex.com/proshow/gold)