PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki plecak D700 +3 szkła



Isar
09-02-2011, 09:45
Witam
Jaki plecak polecacie do zestawu D700 bez gripa + 80-200 +50 + 17-35 +kiedys lampa

Lowepro raczej odpadam zastanawiałem się nad Kata 3n1 30 lub z nowej serii 123 go-30 lub Vanguard z serii up-rise45,46,48, bardziej ciągnie mnie do Vanguarda, to na podstawie oględzin fotek wydaje mi się że ma lepsze wykonanie

Zależy żeby nie był za duży i na szerokości tzn żeby D700+ wchodził razem z 80-200 plus w komorach te wymienione szkła, może kiedys lampa i to wszystko. Ten Vanguard up-rise 48 pasuje bo ma 30cm czyli d700+80-200 wejdzie, tylko nie wiem czy nie jest za duzy.
Modele 45 i 46 maja 26 cm i nie wiem czy nie sa za małe.... a nie chce wybrzyszania plecaczka

Nie mam możliwości obejrzenia w/w plecaczków mam wylot w przyszłym tygodniu. Zakup bedzie przez allegro.

Więc jeśli ktoś ma Vanguarda 45 lub 46 proszę o informacje czy to wszystko się zmieści, ewentualnie inny model plecaka...
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Pimps
09-02-2011, 09:51
Tu sobie zaglądnij
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168027
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=162270

rutra70
10-02-2011, 00:05
Te tematy już się chyba wałkowały. Poszukaj wcześniejsze posty a z pewności znajdziesz.

adrian9627
10-02-2011, 11:21
Ja mam Fastpack 350 i pomieści naprawde dużo.

Tylko spójrz...

http://www.youtube.com/watch?v=Mj6AWFONxbQ

juggler
18-02-2011, 14:20
Lowerpro 217F Sahara nie znalazłem lepszego .

lukaszm
18-02-2011, 14:47
Tutaj warto zernkac

www.cambags.com (http://www.cambags.com/bag-type/backpacks/all-backpack-bags.html)

Masz zdjecia jak wygladaja zapakowane i co sie miesci, nie wiem czy jest konkretnie D700 + 3 szkla, ale to ten sam rozmiar co D200 D300

manfred
18-02-2011, 14:48
Może coś z Mekko dobre wykonanie a i cena przystępna.

APEAR
27-02-2011, 22:00
http://www.torbyfoto.pl/torby/kata-lightri-317-pl,1269s

pitupitu
27-02-2011, 22:11
kata 3n1 30