PDA

Zobacz pełną wersję : Szczeniak szuka domu



Valdek_Tychy
08-02-2011, 16:22
Tak się przytrafiło,że na teren ogrodu przy domu w najmniej odpowiednim momencie wdarł się jamnikowaty kundelek i skutkiem tego moja sunia beagla powiła dwa szczeniaki.Jednemu już znalazłem dom a drugi jeszcze szuka.
Mama pieska to rodowodowy beagle a ojciec jak opisałem wyżej.Piesek (samczyk) w większości jest ubarwiony na czarno natomiast łapki,dół są białe oraz jak u rasowego beagla ma koniec ogonka biały.W tej chwili psiak ma 5 tygodni uczy się już jeść samodzielnie,jest wesolutki,lubi się bawić cały czas przebywa w domu z ludźmi więc jest przyjaźnie do nich nastawiony.Piesek jest odrobaczony,ma wystawioną książeczkę zdrowia.
Szukam dla niego odpowiedniego domu gdzie będzie miał w zamian za przywiązanie zapewnioną opiekę.
na zdjęciu z mamą jest to szczeniak po lewej, ten drugi został już zaklepany.

1.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/002a-2.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/_gKFjURp0hh0/TVFO9xrdlQI/AAAAAAAAAGg/BqyZwGWgpOU/s1600/002a.jpg)
2.

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/001a-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/_gKFjURp0hh0/TVFO6Veak5I/AAAAAAAAAGY/JoUmSwW-0C0/s1600/001a.jpg)

Wszelkie informacje za pomocą PM, odbiór pieska wyłącznie osobisty. Informacje o piesku podałem też w innych miejscach ale nie zawadzi zapodać też na forum

Mam nadzieję,że moderatorzy nie będą mieć nic przeciwko zamieszaniu tego postu,jeśli tak to trudno - proszę skasować.

ekonet
08-02-2011, 20:40
Mam nadzieję,że moderatorzy nie będą mieć nic przeciwko zamieszaniu tego postu,jeśli tak to trudno - proszę skasować.
Moderatorzy też kiedyś oddali pieska przez to forum.
;)

rastula
09-02-2011, 16:24
jamnikowaty się wdarł

dobre dobre

fajna psiunia

szkoda, że pies to na razie nie dla mnie ...

Valdek_Tychy
14-02-2011, 22:17
I co, nikt nie znajdzie się chętny ? popytajcie w rodzinie, wśród znajomych.
Dodaję aktualne foto bo tydzień dla tych maluchów to dość dużo


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/p03-1.jpg
źródło (http://1.bp.blogspot.com/-4g6Jkc1ER1w/TVmNFjNDZAI/AAAAAAAAAGo/0RkNQMapg20/s1600/p03.jpg)

i z braciszkiem


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/02/p01-1.jpg
źródło (http://2.bp.blogspot.com/-XhpOS0O7VdI/TVmNNvIg4DI/AAAAAAAAAGw/9lwVXQZJxXI/s1600/p01.jpg)