PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze zgraniem zjdec z karty



Saint
15-05-2005, 20:02
Mam taki problem na jednej karcie mam zdjecia ale cholera nie chca sie dac zgrac na komputer, a na drugiej karcie juz w trakcie pstrykania wyskoczylo cos takiego "file does not contain image data" juz szlak mnie trafia nie wiem w sumie czego to wina aparatu czy kart ... odratowywal ktos kiedys zdjecia z kart?

ANalfabeta
15-05-2005, 21:18
A probowales w czytniku czy tylko przez aparat. Znajomemu czytnik juz nie czytal karty, a z aparatu skopiował bez problemu.

Saint
15-05-2005, 22:17
musze kupic jutro nowy czytnik bo ten co mam jest do niczego (popsuty) wiec zobacze co jest z tym jutro.

sinner
16-05-2005, 12:03
kiedyś użyłem programu RescurePro dodawanego do SanDisków i odzyskał z karty (nie mojej) jakieś 95% fotek (odzyskał by pewnie wszystkiego gdyby gostek nie kombinował sam tylko od razu przyszedł)

Antonina
16-05-2005, 14:35
musze kupic jutro nowy czytnik bo ten co mam jest do niczego (popsuty) wiec zobacze co jest z tym jutro.

Witaj
zanim kupisz nowy to jesli to możliwe to sprawdz czy czyta karty z D70 bo ja mam już 3 czytniki i tylko jeden czyta z D70( CF ) do odzyskiwania użyj RescuePRO albo DIR (Digital Image Recovery)
Pozdrawiam
P.S
sprawdz czy styki akumulatora nie sa za bardzo wyrobione od czestego wyjmowania i czy nie przerywa w czasie zapisu