Zobacz pełną wersję : potrzebuję kartę pamięci do d40x
Robię zdjęcia w NEFach i na nieszczęście 4gb karta skończyła mi się przed oczepinami:D no dramat jakiś. Możecie polecić dobrą kartę?
cheyenne
06-02-2011, 14:58
weź coś z sandiska lub lexara
nie muszą byc najnowsze i najszybsze bo i tak ich nie wykorzystasz
osobiście polecam kupno tych kart w sprawdzonych sklepach http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-foto-i-kamer/karty-pamieci.bhtml bo zdarza się ogromna ilość sporo tańszych podróbek np. na alle
gratuluję niefrasobliwości i odwagi udania się w dzisiejszych czasach do dokumentowania d40 wesela i w dodatku z jedną kartą
brawo
oj jesteś delikatnie złośliwy:)
Sapphiron
06-02-2011, 15:28
kolega cheyenne był raczej łagodny w komentarzu...
Proszę użyć wyszukiwarki forum, jest wiele tematów o kartach pamięci.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.