Zobacz pełną wersję : No to jesteśmy w rodzince w komplecie.
biniubak
03-02-2011, 21:21
We wtorek o 7:55 nasza rodzinka została skompletowana.
Do mojego 3 letniego syna Bartka dołączyła Milenka. 3 tygodnie za wcześnie ale ważne, że zdrowa.
Dzisiaj dopiero mam chwile żeby posiedzieć na forum i podzielić się moją radością.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img546.imageshack.us/img546/5765/dsc3441male.jpg)
jacek.gold
03-02-2011, 21:45
no to gratulacje i niech się zdrowo chowa :)
No, to teraz tato będzie miał kogo rozpieszczać ;)
Zdrowia dla maleństwa, przespanych nocek rodzicom!
sokrates
03-02-2011, 22:26
No moja córa (co prawda dwuletnia już) też tak rano nas zaskoczyła i też 3 tygodnie przed :-) Gratulacje, i niech się zdrowo chowa.
Gratulacje i duuuużo snu:smile:
Gratulacje :) Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki ! :)
gratulacje, my na przelomie czerwca i lipca rowniez spodziewamy sie drugiego potomka :)
Gratuluje:) To teraz macie komlecik:)
Ode mnie również gratulacje, teraz masz pretekst do nowych szklanych zakupów ;)
Gratuluję!
A jak tam Kłomnice? Odżyły po huraganie?
malapawel
04-02-2011, 11:26
serdecznie gratuluje :)
No nie wiem. Jakieś takie nieostre i widać zarys głowy fotografa ;)
A tak na poważnie to Gratulacje!
biniubak
04-02-2011, 12:32
Gratuluję!
A jak tam Kłomnice? Odżyły po huraganie?
Dziękuję.
A co do Kłomnic...
Same Kłomnice to nie ucierpiały. A wsie w okolicy chyba odżyły i nawet ładniej wygladają.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.