PDA

Zobacz pełną wersję : No to jesteśmy w rodzince w komplecie.



biniubak
03-02-2011, 21:21
We wtorek o 7:55 nasza rodzinka została skompletowana.

Do mojego 3 letniego syna Bartka dołączyła Milenka. 3 tygodnie za wcześnie ale ważne, że zdrowa.
Dzisiaj dopiero mam chwile żeby posiedzieć na forum i podzielić się moją radością.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img546.imageshack.us/img546/5765/dsc3441male.jpg)

jacek.gold
03-02-2011, 21:45
no to gratulacje i niech się zdrowo chowa :)

amirez
03-02-2011, 22:10
No, to teraz tato będzie miał kogo rozpieszczać ;)
Zdrowia dla maleństwa, przespanych nocek rodzicom!

sokrates
03-02-2011, 22:26
No moja córa (co prawda dwuletnia już) też tak rano nas zaskoczyła i też 3 tygodnie przed :-) Gratulacje, i niech się zdrowo chowa.

urbik
03-02-2011, 22:30
Gratulacje i duuuużo snu:smile:

prz3mo
04-02-2011, 00:41
Gratulacje :) Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki ! :)

GeparD
04-02-2011, 01:19
gratulacje, my na przelomie czerwca i lipca rowniez spodziewamy sie drugiego potomka :)

Greg77
04-02-2011, 02:21
Gratuluje:) To teraz macie komlecik:)

darko
04-02-2011, 10:02
Ode mnie również gratulacje, teraz masz pretekst do nowych szklanych zakupów ;)

ekonet
04-02-2011, 11:21
Gratuluję!
A jak tam Kłomnice? Odżyły po huraganie?

admin
04-02-2011, 11:22
Gratulacje!

malapawel
04-02-2011, 11:26
serdecznie gratuluje :)

ropusz
04-02-2011, 12:00
No nie wiem. Jakieś takie nieostre i widać zarys głowy fotografa ;)

A tak na poważnie to Gratulacje!

biniubak
04-02-2011, 12:32
Gratuluję!
A jak tam Kłomnice? Odżyły po huraganie?

Dziękuję.

A co do Kłomnic...
Same Kłomnice to nie ucierpiały. A wsie w okolicy chyba odżyły i nawet ładniej wygladają.