Zobacz pełną wersję : samsung es 30
czyli to co proponował sklep "nie dla idiotów" za 179zł --------
bardzo mieszane odczucia po obejrzeniu go w reklamówce, ale trzeba spróbować, więc do sklepu - biorę go do łapy i pytanie do sprzedawcy cz to na pewno ten ? -wykonanie, materiały i 3 calowy wyświetlacz w tej cenie wyglądał atrakcyjnie, a do tego obiektyw 27-135, fakt - nie posiada ustawień manualnych, ale z założenia ma to być "notes" troszeczkę lepszy od komórki i po pierwszych fotkach mogę stwierdzić, że jest,że porównując zdjęcia z innych aparatów w cenie ok 200zł naprawdę jakościowo je przewyższa, więc kwota wydana (można powiedzieć, że naprawdę niska za ten wyrób) została wydana ku radości użytkownika
Mój ojciec nabył to cudo. Jego główną zaletą jest cena i gabaryty. Jest wielkości pudełka papierosów. spokojnia można schować w małej kieszonce. Jakość wykonania całkiem niezła. Ale promocja juz chyba się skończyła.
przykładowe fotki
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/i/sam0063w.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/i/sam0062m.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/sam0059j.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img204.imageshack.us/i/sam0056g.jpg/)
dołożyłem parę fotek, oczywiście nie "dotykałem" ich dodatkowym "upiększeniem" komputerowym - bo jaki był by sens aby pokazywać wynik pracy aparatu, fotki też wybrane celowo w ten sposób aby pokazać różne warunki
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/853/sam0369resizer1000f1052.jpg/)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/197/sam0304resizer1000f1052.jpg/)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/84/sam0302resizer1000f1052.jpg/)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/98/sam0276resizer1000f1052.jpg/)
5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/827/sam0274resizer1000f1052.jpg/)
6.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/17/sam0270resizer1000f1052.jpg/)
Kupiłem kilka dni temu ten aparacik (Sams es30) na Allegro za 130 zł (z gwarancją) i powiem wam, że za tak śmieszne pieniądze to naprawdę fajne pstrykadełko :)
Co prawda w gorszych warunkach występują problemy z ostrością, ale za wiele wymagać też nie zamierzam.
Jak uda mi się coś pstryknąć to zamieszczę kilka fotek.
Generalnie zabawka jako tani foto-notes jest świetna (i do tego Sasmungi nadają się idealnie).
pzodro
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/2011NiechorzeSamsungEs30
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/PrzeAzy2011SamsungEs30
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.