PDA

Zobacz pełną wersję : samsung es 30



bogdi64
02-02-2011, 23:12
czyli to co proponował sklep "nie dla idiotów" za 179zł --------
bardzo mieszane odczucia po obejrzeniu go w reklamówce, ale trzeba spróbować, więc do sklepu - biorę go do łapy i pytanie do sprzedawcy cz to na pewno ten ? -wykonanie, materiały i 3 calowy wyświetlacz w tej cenie wyglądał atrakcyjnie, a do tego obiektyw 27-135, fakt - nie posiada ustawień manualnych, ale z założenia ma to być "notes" troszeczkę lepszy od komórki i po pierwszych fotkach mogę stwierdzić, że jest,że porównując zdjęcia z innych aparatów w cenie ok 200zł naprawdę jakościowo je przewyższa, więc kwota wydana (można powiedzieć, że naprawdę niska za ten wyrób) została wydana ku radości użytkownika

BUNCOL7
03-02-2011, 12:36
Mój ojciec nabył to cudo. Jego główną zaletą jest cena i gabaryty. Jest wielkości pudełka papierosów. spokojnia można schować w małej kieszonce. Jakość wykonania całkiem niezła. Ale promocja juz chyba się skończyła.

bogdi64
13-02-2011, 14:19
przykładowe fotki


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img716.imageshack.us/i/sam0063w.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/i/sam0062m.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/sam0059j.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img204.imageshack.us/i/sam0056g.jpg/)

bogdi64
31-07-2011, 17:58
dołożyłem parę fotek, oczywiście nie "dotykałem" ich dodatkowym "upiększeniem" komputerowym - bo jaki był by sens aby pokazywać wynik pracy aparatu, fotki też wybrane celowo w ten sposób aby pokazać różne warunki
1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/853/sam0369resizer1000f1052.jpg/)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/197/sam0304resizer1000f1052.jpg/)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/84/sam0302resizer1000f1052.jpg/)

4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/98/sam0276resizer1000f1052.jpg/)

5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/827/sam0274resizer1000f1052.jpg/)

6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/17/sam0270resizer1000f1052.jpg/)

jannik
11-09-2011, 07:38
Kupiłem kilka dni temu ten aparacik (Sams es30) na Allegro za 130 zł (z gwarancją) i powiem wam, że za tak śmieszne pieniądze to naprawdę fajne pstrykadełko :)
Co prawda w gorszych warunkach występują problemy z ostrością, ale za wiele wymagać też nie zamierzam.
Jak uda mi się coś pstryknąć to zamieszczę kilka fotek.
Generalnie zabawka jako tani foto-notes jest świetna (i do tego Sasmungi nadają się idealnie).
pzodro

bogdi64
11-09-2011, 17:48
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/2011NiechorzeSamsungEs30
https://picasaweb.google.com/111837667327221520494/PrzeAzy2011SamsungEs30