PDA

Zobacz pełną wersję : Monopod - jeśli nie Manfrotto to



NBA
02-02-2011, 18:46
Witam

Jak w tytule. Szukam monopoda, głównie do focenia piłki nożnej. Co polecacie w segmencie nie profesjonalnym?

-bob-
02-02-2011, 18:58
benro, mam i nie marudzę

Endriu129
04-02-2011, 15:17
Też mam Benro; model MP-68m8+ głowica Manfrotto 234 RC i jestem zadowolony. Na początku chciałem ten model z włókna węglowego,ale cena ponad 2x większa i wziąłem j/w.

NBA
04-02-2011, 16:21
Bardzo dziękuje za propozycje... Właśnie lukam allegro...