Zobacz pełną wersję : Gaz
Kwiatek111
01-02-2011, 23:09
Witam,
chcialbym zapytac czy znacie jakis dobry warsztat gdzie moglbym zalozyc instalacje gazowa , najlepiej w mazowieckim, z gory dzieki
photoaction
01-02-2011, 23:12
masz odpowiedni wątek do tego, niewiele niżej
Jakie auto? Warszawa może być? Jak Warszawa to polecam Jako. Tu masz numer: 0692 325 541
Kwiatek111
02-02-2011, 10:52
Opel insignia,
Warszawa moze byc jak najbardziej
To dzwoń do Jako, on gazuje nawet uturbione subaru.
fotograf58
02-02-2011, 11:04
To dzwoń do Jako, on gazuje nawet uturbione subaru.
Pewnikiem śmierć na miejscu tego subaru :)
Wcale nie. Zagazować auto z turbiną nie jest wcale tak prosto. A on to bardzo dobrze robi. Poza tym gazuje bardzo dobrze H6 jako jedyny w Polsce. I to tak że to normalnie działa, bo byle jak zagazować to pewnie jeszcze kilka osób zrobi.
Kwiatek111
02-02-2011, 14:24
A ma ktos moze nr
Jakie auto? Warszawa może być? Jak Warszawa to polecam Jako. Tu masz numer: 0692 325 541
Tu masz podany numer..
Kwiatek111
02-02-2011, 14:41
dzwonilem, koles nie mam pojecia, bo nigdy w insignii nie zakladal, a ktos z was wogole korzystal z jego uslug?
Jako specjalizuje się w Subaru, jak on nie pomoże to nie wiem. Ja u niego nie zakładałem gazu ze względu na odległość, ale koledzy robili i było ok. Może popytaj na forum Opla kogo polecają.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.