PDA

Zobacz pełną wersję : Doradźcie torbę! d90+17-55+70-200+sb-900



PiotrB_86
31-01-2011, 23:32
Witam. Mam problem odnośnie wyboru torby. Po pierwsze wejść do niej ma zestaw:
-d90 + grip (w planach d300s + grip)
-nikkor 17-55 (w przyszłości może 24-70)
-nikkor 70-200
-sb-900
- ewentualnie jakiś paproch jak tc 1,7 lub 50mm f1,x

Chodzi mi o to aby body z 70-200 (bez hood'a) wchodziło na płasko a w jakiś przegródkach reszta.
Kolor firma bez różnicy tak do ok 400zł. Najlepiej jak by nie rozpadła się po roku.
Chciałbym zamówić na allegro bo w lublinie trudno coś dobrać żeby można ze sprzętem wejść.
Dzięki za wszystkie sugestie.

markB
01-02-2011, 13:55
Tamrac Pro 12: http://www.sklepfotograficzny.pl/torby,futeraly/Tamrac/PRO-12-5612/

Jest mniejszy Tamrac, ale tutaj niewiele się zmieści, jeśli chcesz puszkę + 70-200 na płasko, a z kolei 70-200 pionowo nie wchodzi, bo torba za niska:
http://www.sklepfotograficzny.pl/torby,futeraly/Tamrac/PRO-8-5608/

Ewentualnie Kata 604 po odpowiedniej aranżacji przegródek:
http://www.foto-net.pl/sklep/produkt19395-Kata-WS-604.html

lub Tenba -trochę większa od Tamraca 8 i wyższa (70-200 pionowo też swobodnie wejdzie):
http://www.pstryk.pl/details:9301/tenba+black+label+shoulder+bag+large

chodnik
01-02-2011, 14:41
Ja posiadam torbę Tamrac 5606 i kosztowała mnie 219 zł w FotoJoker.

Tu jest knfiguracja przegród (można je oczywiście zmienić)
http://www.tommys-welt.de/images/5606_black_03.jpg
A tu ogólny wygląd z wyposarzeniem
http://www.multimedia-sklep.pl/_var/gfx/7899dbaf1ce7fd4e16eaca0fbc1233d5.jpg

chodnik
01-02-2011, 14:42
Ja posiadam torbę Tamrac 5606 i kosztowała mnie 219 zł w FotoJoker.

Tu jest knfiguracja przegród (można je oczywiście zmienić)
http://www.tommys-welt.de/images/5606_black_03.jpg
A tu ogólny wygląd z wyposarzeniem
http://www.multimedia-sklep.pl/_var/gfx/7899dbaf1ce7fd4e16eaca0fbc1233d5.jpg