Zobacz pełną wersję : Czy warto ten statyw?
Znalazłem na allegro http://allegro.pl/statyw-velbon-sherpa-600r-i1438613642.html
Uzywam od blisko miesiaca z d90+18-105. do 400 PLN nic ciekawszego nie znalazlem:) smialo moge polecic!
bright_orange
31-01-2011, 01:07
Ją korzystam od roku. Żadnych problemów. Oczek jest płynny. Kolega używa do kręcenia. Polecam:)
Sent from my GT540 using Tapatalk
mamamania
31-01-2011, 01:51
Wydaje się być fajny i porządny
Używam od kilku lat i ogólnie chwalę. Ale jest coś co mnie wkurza - odkręcające (luzujące) się nogi. Ciągle trzeba je dokręcać co spowodowało już raz zerwanie gwintu - dziś jedna noga jest krótsza :-)
Według mnie jest w porządku. Wygląda na porządny
Mam i polecam. Solidny i stabilny.
adolfik9501
01-02-2011, 17:56
A przypadkiem to nie jest reklama własnej aukcji skoro:
"Istnieje możliwość obejrzenia statywu na terenie Warszawy lub Piaseczna "
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.