PDA

Zobacz pełną wersję : Czy warto ten statyw?



papajpo
31-01-2011, 00:52
Znalazłem na allegro http://allegro.pl/statyw-velbon-sherpa-600r-i1438613642.html

bizoner
31-01-2011, 01:00
Uzywam od blisko miesiaca z d90+18-105. do 400 PLN nic ciekawszego nie znalazlem:) smialo moge polecic!

bright_orange
31-01-2011, 01:07
Ją korzystam od roku. Żadnych problemów. Oczek jest płynny. Kolega używa do kręcenia. Polecam:)


Sent from my GT540 using Tapatalk

mamamania
31-01-2011, 01:51
Wydaje się być fajny i porządny

arobak
31-01-2011, 02:47
Używam od kilku lat i ogólnie chwalę. Ale jest coś co mnie wkurza - odkręcające (luzujące) się nogi. Ciągle trzeba je dokręcać co spowodowało już raz zerwanie gwintu - dziś jedna noga jest krótsza :-)

dojka
31-01-2011, 22:29
Według mnie jest w porządku. Wygląda na porządny

reggy
31-01-2011, 23:22
Mam i polecam. Solidny i stabilny.

adolfik9501
01-02-2011, 17:56
A przypadkiem to nie jest reklama własnej aukcji skoro:

"Istnieje możliwość obejrzenia statywu na terenie Warszawy lub Piaseczna "