Zobacz pełną wersję : pozdrowienia z Timbuctu
ranbir kapoor
27-01-2011, 19:18
witam forumowiczów z dalekiego Mali
po 2 tyg znalazłem wreszcie net, wiec mogę wszystkich pozdrowić
w słońcu ok 50 stopni,piwo w reku i napawam się afryka zachodnia która mnie oczarowała
witalność ludzi jest niesamowita, cały ten koloryt... tego nie da się opisać
jutro wbijam się na lodź i sruu po nigrze
potem odpoczynek na miejscowym festiwalu muzycznym (coś a'la afrykański opener)
Burkina faso i w połowie lutego zaczynam pokazywać pierwsze zdjęcia
rozumiem że chciałeś zebyśmy ci pozazdroscili? ;-)
tego zimnego piwa oczywiście ;-)
to ci sie udało...
A możesz zdradzić jaki gear zabrałeś ze sobą? Pamiętam Twoje fantastyczne foty Zeissem 35, ciekawym czy preferencje sie zmieniają.
No, rewelacja.. To czekamy na zdjęcia :-)
ranbir kapoor
27-01-2011, 21:41
A możesz zdradzić jaki gear zabrałeś ze sobą? Pamiętam Twoje fantastyczne foty Zeissem 35, ciekawym czy preferencje sie zmieniają.
preferencje sie nie zmieniaja
w plecaku M9 35tka i 50tka
mysle ze kilka niezlych fotek juz mam
mysle ze kilka niezlych fotek juz mam
Doprawdy? No kto by to pomyślał... :lol:
Wrzuć lepiej jaką fajną czekoladkę na forum, zamiast budować sceniczne napięcie ;)
jackrabbit
27-01-2011, 22:12
Wrzuć lepiej jaką fajną czekoladkę na forum, zamiast budować sceniczne napięcie ;)
i te dwie od Tima tez ;)
preferencje sie nie zmieniaja
w plecaku M9 35tka i 50tka
mysle ze kilka niezlych fotek juz mam
No i to jest hardcore. I jakoś jestem pewien świetnych wyników.
spiritwood
28-01-2011, 00:53
Mario, Hassel Ci sie sp/lił
Znaczy, już Ci go raczej nie oddam. Tę extra baterię do L możesz sobie zatrzymać :-P
Fajnie Ci, życzę udanego wypoczynku:)
witam forumowiczów z dalekiego Mali
po 2 tyg znalazłem wreszcie net, wiec mogę wszystkich pozdrowić
Mogę Ci dać namiar do dobrych terapeutów uzależnień :)
Dziękujemy za pozdrowienia i oczekujemy na owoce tej wyprawy, w formie zdjęć oczywiście :-)
ranbir kapoor
02-02-2011, 20:06
Mario, Hassel Ci sie sp/lił
Znaczy, już Ci go raczej nie oddam. Tę extra baterię do L możesz sobie zatrzymać :-P
malo brakowalo a nie musialbys oddawac
plywanie nigrem rozpadajaca sie lodka noca przy dzwiekach wylewanej wody z pokladu nie bylokomfortowe
strach sie pojawil gdy drugiego dnia chlopaki zaczeli wylewac juz we dwojke
ale jakos doplynelismy
spiritwood
02-02-2011, 20:54
Przecież wiesz, że Zuzia by Ci tego nigdy nie wybaczyła ;), więc trzymaj się i wracaj bezpiecznie!
cheyenne
02-02-2011, 21:05
niecierpliwie czekam na zdjęcia i już subskrybuję wątek
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.