PDA

Zobacz pełną wersję : pozdrowienia z Timbuctu



ranbir kapoor
27-01-2011, 19:18
witam forumowiczów z dalekiego Mali
po 2 tyg znalazłem wreszcie net, wiec mogę wszystkich pozdrowić
w słońcu ok 50 stopni,piwo w reku i napawam się afryka zachodnia która mnie oczarowała
witalność ludzi jest niesamowita, cały ten koloryt... tego nie da się opisać
jutro wbijam się na lodź i sruu po nigrze
potem odpoczynek na miejscowym festiwalu muzycznym (coś a'la afrykański opener)
Burkina faso i w połowie lutego zaczynam pokazywać pierwsze zdjęcia

Rycerz
27-01-2011, 19:21
rozumiem że chciałeś zebyśmy ci pozazdroscili? ;-)
tego zimnego piwa oczywiście ;-)

to ci sie udało...

maki
27-01-2011, 19:35
A możesz zdradzić jaki gear zabrałeś ze sobą? Pamiętam Twoje fantastyczne foty Zeissem 35, ciekawym czy preferencje sie zmieniają.

ASAHI
27-01-2011, 20:04
No, rewelacja.. To czekamy na zdjęcia :-)

ranbir kapoor
27-01-2011, 21:41
A możesz zdradzić jaki gear zabrałeś ze sobą? Pamiętam Twoje fantastyczne foty Zeissem 35, ciekawym czy preferencje sie zmieniają.

preferencje sie nie zmieniaja
w plecaku M9 35tka i 50tka
mysle ze kilka niezlych fotek juz mam

Czornyj
27-01-2011, 21:46
mysle ze kilka niezlych fotek juz mam

Doprawdy? No kto by to pomyślał... :lol:

Wrzuć lepiej jaką fajną czekoladkę na forum, zamiast budować sceniczne napięcie ;)

jackrabbit
27-01-2011, 22:12
Wrzuć lepiej jaką fajną czekoladkę na forum, zamiast budować sceniczne napięcie ;)


i te dwie od Tima tez ;)

maki
27-01-2011, 22:22
preferencje sie nie zmieniaja
w plecaku M9 35tka i 50tka
mysle ze kilka niezlych fotek juz mam

No i to jest hardcore. I jakoś jestem pewien świetnych wyników.

spiritwood
28-01-2011, 00:53
Mario, Hassel Ci sie sp/lił
Znaczy, już Ci go raczej nie oddam. Tę extra baterię do L możesz sobie zatrzymać :-P

mycza
28-01-2011, 17:36
Fajnie Ci, życzę udanego wypoczynku:)

!AGresT
28-01-2011, 18:23
witam forumowiczów z dalekiego Mali
po 2 tyg znalazłem wreszcie net, wiec mogę wszystkich pozdrowić


Mogę Ci dać namiar do dobrych terapeutów uzależnień :)

e=mc2
29-01-2011, 02:41
Dziękujemy za pozdrowienia i oczekujemy na owoce tej wyprawy, w formie zdjęć oczywiście :-)

ranbir kapoor
02-02-2011, 20:06
Mario, Hassel Ci sie sp/lił
Znaczy, już Ci go raczej nie oddam. Tę extra baterię do L możesz sobie zatrzymać :-P

malo brakowalo a nie musialbys oddawac
plywanie nigrem rozpadajaca sie lodka noca przy dzwiekach wylewanej wody z pokladu nie bylokomfortowe
strach sie pojawil gdy drugiego dnia chlopaki zaczeli wylewac juz we dwojke
ale jakos doplynelismy

spiritwood
02-02-2011, 20:54
Przecież wiesz, że Zuzia by Ci tego nigdy nie wybaczyła ;), więc trzymaj się i wracaj bezpiecznie!

cheyenne
02-02-2011, 21:05
niecierpliwie czekam na zdjęcia i już subskrybuję wątek