PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie karty pamięci do d300s Czego używacie, co polecacie?



Długi
27-01-2011, 12:40
Jak w temacie. Zastanawiam się na takim wyborem:
- Lexar Professional CompactFlash 8 GB 233x - 150zł.
- SanDisk Extreme HD Video SDHC 8 GB - 100zł.

Nie ukrywam, ze ważny jest dla mnie stosunek ceny do jakości. Może lepiej coś w tej samej cenie ale lepsze tylko 4GB. Jakie zestawy używacie i jakie macie spostrzeżenia? Jak z buforem i szybkością. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

kZC_
27-01-2011, 14:06
było..
Ja mam same Lexary, 2 x 8GB 300x i 1 x 4GB 233x.. imho najlepsze karty :)

DonArturo
27-01-2011, 14:14
używam kart Lexar, a ostatnio Silicon Power 16GB CF 600X (sprawuje się super, a cena ok 250 zł )

rafulec
27-01-2011, 16:54
polecamy użyć opcji szukaj