grunia99
27-01-2011, 09:53
Niech nam kanonierzy zazdroszczą, mamy wreszcie Nikon-owską poezję - "wszyscy mamy za pazuchą szybkostrzelne nikony, przed którymi nie umknie żaden fragment rzeczywistości "
http://cjg.gazeta.pl/CJG_Wroclaw/1,104514,8992014,Zoomy_milosne__Poetyckie_fotki_Ag nieszki_Wolny_Hamkalo.html
http://cjg.gazeta.pl/CJG_Wroclaw/1,104514,8992014,Zoomy_milosne__Poetyckie_fotki_Ag nieszki_Wolny_Hamkalo.html