PDA

Zobacz pełną wersję : Ważne - zguba



hcman
26-01-2011, 19:38
Co prawda za dużo osób z Chełma tu nie ma, ale może akurat ktokolwiek widział ktokolwiek wie:)
Znaleziono torbę ze sprzętem fotograficznym (obiektywy) przy chełmskim szpitalu.
Sprzęt leży i czeka na uczciwego właściciela:)
Kontakt na PW albo maila: [email protected]

Sebastianito
26-01-2011, 19:41
Lubie to.

Boryszuk
26-01-2011, 19:47
Pozwolę sobie wrzucić na facebooka. Mam trochę znajomych z Chełma, może ktoś coś wie!

c0lin
26-01-2011, 19:50
Pozwolę sobie wrzucić na facebooka. Mam trochę znajomych z Chełma, może ktoś coś wie!

dobry pomysł ;) w końcu jakiś post o znalezionym sprzęcie

fotograf58
26-01-2011, 19:50
Są jeszcze dobrzy ludzie :) :)

Boryszuk
26-01-2011, 19:54
Pozwolę sobie wrzucić na facebooka. Mam trochę znajomych z Chełma, może ktoś coś wie!


dobry pomysł ;) w końcu jakiś post o znalezionym sprzęcie

Nie wiem tylko czy osoby niezalogowane na forum bedą widziały jeśli podacie link do wątku. Ja podałem odnośnik do postu (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2250434&postcount=1) i działa (wylogowałem się z forum i kliknąłem w link)

marszull
26-01-2011, 19:56
takie info pozwala nadal wierzyc w ludzi ;)

hcman
26-01-2011, 20:05
Boryszuk wrzucaj, może akurat. Szkoda właściciela, tym bardziej że to obiektywy do jedynego słusznego systemu:)