Zobacz pełną wersję : Ważne - zguba
Co prawda za dużo osób z Chełma tu nie ma, ale może akurat ktokolwiek widział ktokolwiek wie:)
Znaleziono torbę ze sprzętem fotograficznym (obiektywy) przy chełmskim szpitalu.
Sprzęt leży i czeka na uczciwego właściciela:)
Kontakt na PW albo maila:
[email protected]
Sebastianito
26-01-2011, 19:41
Lubie to.
Boryszuk
26-01-2011, 19:47
Pozwolę sobie wrzucić na facebooka. Mam trochę znajomych z Chełma, może ktoś coś wie!
Pozwolę sobie wrzucić na facebooka. Mam trochę znajomych z Chełma, może ktoś coś wie!
dobry pomysł ;) w końcu jakiś post o znalezionym sprzęcie
fotograf58
26-01-2011, 19:50
Są jeszcze dobrzy ludzie :) :)
Boryszuk
26-01-2011, 19:54
Pozwolę sobie wrzucić na facebooka. Mam trochę znajomych z Chełma, może ktoś coś wie!
dobry pomysł ;) w końcu jakiś post o znalezionym sprzęcie
Nie wiem tylko czy osoby niezalogowane na forum bedą widziały jeśli podacie link do wątku. Ja podałem odnośnik do postu (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2250434&postcount=1) i działa (wylogowałem się z forum i kliknąłem w link)
marszull
26-01-2011, 19:56
takie info pozwala nadal wierzyc w ludzi ;)
Boryszuk wrzucaj, może akurat. Szkoda właściciela, tym bardziej że to obiektywy do jedynego słusznego systemu:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.